به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد امروز خود را در ادامه ملاحظه کنید.

متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ ج آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی می خواهد در زندگی به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و برای تان غم و اندوه بزرگی در آینده به وجود بیاورد،، بهتر است؛ مراقب خود باشید تا بتوانید آینده‌تان را به خوبی و خوشی بسازید و زندگیتان را از مشکلات و سختی را نجات دهید. در فکر انتقام نباشید که شمارا آرام نمیکند پند ونصیحت کسی فردی دلسوز و مشفق به نفع شماست آن ها را پشت گوش نیندازید قرض گرفتن در شرایط فعلی میتواند بخشی از مشکلاتتان را حل کند گاهی بیش از حد لجبازی میکنید برای همین فرصت خوبی را برای پیشرفت از دست خواهید داد مراقب وسایل شخصی تان باشید ممکن است با سهل انکاری چیز باارزشی را گم کنید.

متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: از اندیشه به این نیت خودداری کنید و خودتان را در دردسر نیندازید، خداوند مطمئنا راه‌های بهتری را برایتان قرار خواهد داد. سرنوشت خود را بپذیرید و سعی نکنید که با آن بجنگید که تنها ناامید و آشفته خواهید شد. سعی کنید از حرفهای دروغ برحذر باشید که دستتان رپ خواهد شد و آبرویتان بر باد خواهد رفت. یادتان نرود که این شما هستید که میتوانید زندگیتان را عوض کنید. هر کسی رزق و روزی خودش را دارد و زمانی که شخصی را میبینید در رفاه بیشتری است خودخوری نکنید. صبر و تحمل خود را بیشتر کنید و از طوفان حوادث عبور کنید. روی اهداف کوتاه مدتتان بیشتر تمرکز کنید. مشکلات خود را با کسی که نمیتواند به شما کمکی بکند درمیان نگزارید. بیشتر از دخل خود خرج نکنید.

متولدین خرداد

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: مقصود نیکی دارید و به زودی مشکلاتتان پایان می‌یابد. تا چند هفته دیگر گره از کارتان گشوده می‌شود و از غم و اندوه رهایی میابید. برای رسیدن به نیتتان باید تلاش و کوشش خود را بیشتر کنید و توکلتان به خداوند باشد. تغذیه ی سالم و تحرک بدنی را هر چه زودتر شروع کنید . عشق قدرت عظیمی دارد و میتواند توانایی شما را چندین برابر کند. در امور مالی به شخصی در اطرافتان که زیاد صحبت میکند اعتماد نکنید و حساب و کتاب خود را با او در میان نگذارید بزودی پیشنهاد شراکتی به شما میشود که وسوسه انگیز است اما نتیجه ی خوبی ندارد بهتر است ان را نپذیرید

متولدین تیر

ابجد فال شما: آ ج د

تعبیر: آرزو و اهدافی که در سر دارید برآورده خواهد شد و مقام برتر و والایی را در زندگی کسب می‌کنید. اگر در مسایل عاطفی مشکلاتی در زندگیتان وجود دارد خداوند به‌زودی شما را از این مشکلات رها خواهد ساخت. فردی قصد دارد تا با مکروفریب شما را آزار دهد از او بر حذر باشید. این روزها تا جایی که میتوانید نامیدی را از خود دور کنید چون انرژی شما کم و کمتر خواهد شد این روز ها شما به شدت نیاز دارید تا بتوانید با تمام قوا به جلو بروید، با شخص با تجربه ای مشورت کردن موجب پیشرفتتان خواهد شد، به والدینتان بیشتر رسیدگی کنید. یک پیشنهاد کاری دریافت خواهید کرد که باید با دقت و مو به مو آن را بررسی کنید و عجولانه تصمیم نگیرید.

متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: مراقب رفتارهایتان باشید و سعی کنید تا با بزرگترهای تان به نرمی و درستی برخورد کنید. ممکن است چند صباحی زندگی به کامتان تلخ شود اما نباید ناامیدی به دلتان راه دهید چرا که خداوند روزهای خوشی را هم برایتان در نظر دارد. اگر قصد دارید تا با دروغ و فریب شخصی را دردسر بیاندازید از این کار برحذر باشید که خودتان آسیب خواهید دید. از فردی که دوروست بگریزید تا صداقت و درستکاری خودتان را زیر سوال نبرید. نگرانیهایتان با گذشت زمان برطرف می شوند. کینه کسی را به دل نگیرید.با سعه صدر اختلافات کوچک را حل کنید. از عشق یکطرفه بپرهیزید. خبر جالبی به شما داده خواهد داده شد. شما اساسا خودرای هستید اما در رابطه با مسئله پیش آمده انعطاف پذیری به نفع شماست.

متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب ج ج

تعبیر: تهمت ناروایی به شخصی زده اید و همین قضیه موجب شده تا نتوانید به آرزوها و اهداف تان در زندگی دست پیدا کنید. خداوند به زودی راهی را در مقابل تان قرار خواهد داد که سعادت و خوشبختی را نصیبتان خواهد کرد پس از این موقعیت استفاده کنید. در تمامی امور توکلتان بر خداوند باشد و هیچگاه از او قطع امید نکنید. به حرف رقیبان و حسودان توجهی نکنید به هر کسی به عنوان دوست نشست و برخاست نکنید با کسی وقت بگذرانید که بتوانید از او چیزی یاد بگیرید اگر اتوموبیلتان احتیاج به تعمیردارد هرچه زودتر این کاررا انجام دهید شماا طبع بلندی دارید و زیر بار حرف زور نمیروید دلتان میخواهد روی پای خودتان بایستید و صادقانه تلاش میکنید در سختی ها آستانه تحمل خود را بالا ببرید.

متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: طالع بلندی دارید و سعادت و خوشبختی نصیبتان خواهد شد. اگر به مشکل برخورده اید از فردی بلند مرتبه کمک بخواهید تا شما را به راه راست هدایت کند. افرادی سعی دارند تا تهمت ناروایی به شما بزنند مراقب باشید و سعی کنید تا در مقابلشان ایستادگی کنید انشالله که گزندی به شما نمیرسد. چرخ زندگی همیشه بر یک مدار نمی چرخد بنابراین توقع نداشته باشید که همه چیز بر وفق مرادتان باشد. رنج و سختی های اخیر شما را مانند فولاد آبدیده کرده و بر تجربیات شما افزوده است. به پیشکسوتان نزدیک شوید تا از ان ها درس بیاموزید. اگر به ترک وطن فکر میکنید بهتر است عجله نکنید. یکی از دوستان قدیمی خود را به طور اتفاقی خواهید دید.

متولدین آبان

ابجد فال شما: ج د ب

تعبیر: سعی کنید؛ بیشتر مراقب خود در زندگی باشید تا بتوانید موفقیت و سربلندی را در آینده به دست بیاورید و خود را از غم و اندوه نجات دهید،، اگر بخواهید کارهای نادرستی را به انجام برسانید،، طالعتان را به رنگ تیره و تار در خواهید آورد و به نابودی شکست مواجه خواهید شد. از اینکه دوستان و اطرافیان آنطور که باید و شاید قدرتان را نمیدانند دلخورید یک حسرت قدیمی همراه شماست که باید از آن رها شوید و به آینده فکر کنید اگر تلاشتان را بیشتر کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت انتظار نداشته باشید در ظرف مدت کوتاهی به همه خواسته هایتان برسید عوض کردن حقایق در نهایت به ضرر خودتان خواهد شد برای سلامتیتان وقت بگذارید ورزش کنید.

متولدین آذر

ابجد فال شما: ج آ‌ د

تعبیر: اگر بیمار هستید از بندی بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به دست می آورید،، بهتر است؛ برای خود صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید،، وتنی سالم و تندرست داشته باشید تا بتوانید زندگی تان را به خوبی و خوشی بازسازی کنید. برای ادامه ی تحصیل هیچ وقت دیر نیست. از خودتان بیشتر توقع داشته باشید. بخشی از مشکل مالی شما حل خواهد شد. محیط خشک کاری را تحمل کنید تا قدرت را در دست بگیرید. اینکه شما قادرید هرکاری را به خوبی انجام دهید دلیل نمیشود تا خودتان را با دیگران مقایسه کنید. هر فردی استعدادی دارد. رگه هایی از معنویت در شما وجود دارد که باید برجسته تر شود. صله ی رحم را فراموش نکنید.

متولدین دی

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: به زودی از شر بدخواهان در امان خواهید ماند و شادی و خوشبختی را در آینده به دست خواهید آورد بهتر است؛ ناامیدی به دل خود راه ندهید و به سوی موفقیت راهی شوید سعی کنید؛ قدر لحظات خوبه زندگیتان را بدانید و در کارهایتان فرد فعالی باشید تا به هدف خود نزدیک شوید. دیدارهای موفقیت آمیز کاری پیشرو خواهید داشت زیاد به قول و قرار دیگران توجه نکنید هر کس مسله و مشکل خودش را دارد. وسواس را کنار بگذارید تا به شما ثابت شود با دل دل کردن کاری از پیش نمی توان برد. دوستان واقعی خود را بشناسید و باقی را از خود دور کنید با هر کسی شریک نشوید و قدم در مسیرهای ناشناخته نگذارید دلتان را به وعده های تو خالی یکی از نزدیکان تان خوش نکنید.

متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: روزگار بر وفق مراد شماست به زودی زندگی تان سر و سامان می گیرد و خوشبختی و آرامش در آینده تان سرازیر می شود،، بهتر است در کارهای نادرستی شرکت نداشته باشید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود خواهد آورد و شما را به نابودی می رساند. از اینکه به عشق خود نرسیده اید و معشوق از شما گریزان است عصبی و کلافه اید اگر از همان ابتدا با دور اندیشی و تدبیر قدم بر میداشتید به این وضعیت دچار نمیشدید از خیالات محال بیرون بیایید و واقع بینانه به زندگی بپردازید توانایی های با القوه ی خود را بالفعل در اورید و مطمئن باشید با کمی تلاش وضع شما دگرگون خواهد شد.. از جمع گریزان نباشید و سکوت را پیشه نکنید.

متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ج ب

تعبیر: طالعت نیک است. به زودی گشایشی در زندگی شما رخ خواهد داد که آینده تان را به خوبی و خوشی می سازد و شما را از تمام مشکلات و سختی‌ها را رها می کند،، بهتر است سپاسگزاری فراوان خداوند باشید و هیچ گاه در راز و نیاز با او کاهلی نکنید. دعای خیر خیلی ها پشت سر شماست در مرام شما دست دیگران را گرفتن و به کسیکه افتاده آسیب نزدن یک اصل مهم تلقی میشود . دل مهربان و زلالی دارید که کینه کسی بر آن نقش نمی بندد . متاسفانه این روزها شخصی از اخلاق نرم و روی خوش شما سو استفاده میکند در پول خرج کردن اندازه نگه دارید یک پیشنهاد مهم به شما میشود که برای جواب دادن به آن نیاز به مشورت دارید.