به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، قیمت خودرو امروز ، یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۴۰۳، در حال حاضر در دومین روز هفته بیشترین تلاطم‌ را در محصولات داخلی و مونتاژی دارد. بازار خودرو پس از حدود یک هفته با افت و خیز شدید همراه شد.

همچنین قیمت ارز که از مولفه‌های مهم در بازار خودرو به شمار می‌رود باعث نوسانی شدن قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی شد و به نظر می‌رسد این وضعیت در هفته پیش رو ادامه‌دار باشد.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو های داخلی و مونتاژی نوسانی و در اکثر محصولات با روند صعودی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

تمامی محصولات داخلی برخلاف روز گذشته صعودی گزارش می‌شوند، اما در این میان تعداد کمی نیز ارزان شدند.

پژو پارس و پژو پارس سفارشی ELX از محصولات پرطرفدار ایران خودرو،  هر کدام  12 میلیون تومان نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشتند و به ترتیب با قیمت 653 میلیون تومان و 718 میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.

تارا دستیV1 از دیگر محصولات اقتصادی این شرکت که نسبت به هفته گذشته 18 میلیون تومان افزایش قیمت داشته است و به قیمت 830 میلیون تومان معامله می‌شود.

کوییک اتوماتیک و کوییک R اتوماتیک از دسته محصولات داخلی شرکت سایپا، هر کدام به ترتیب کاهش دو میلیون تومانی و یک میلیون تومانی را در صبح امروز تجربه کردند و به ترتیب با قیمت 532 میلیون تومان و 539 میلیون تومان می‌توان خرید کرد.

شاهین اتوماتیک G از دیگر محصولات نارنجی‌پوشان جاده مخصوص، با قیمت ثابت نسبت به هفته گذشته به نرخ ۸۲۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت خودرو‌های مونتاژی

محصولات مونتاژی در دومین روز هفته نیز با افت و خیز شدید در تعدادی از آنها گزارش می‌شوند.

X55 پرو از محصولات مونتاژی شرکت مدیران خودرو، نسبت به روز گذشته خود 25 میلیون تومان افزایش قیمت داشته است  و به بهای یک میلیارد و 560 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

کی‌ام‌سی K7 و کی‌ام‌سی T8 از دسته محصولات جذاب شرکت کرمان موتور، بدون هیچ تغییری نسبت به روز گذشته به ترتیب با قیمت یک میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۶۲۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

هیوندای النترا از محصولات جذاب و لوکس شرکت کرمان موتور، با ریزش 55 میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و 975 میلیون تومان رسید. 

لاماری هیبرید از محصولات مونتاژی با افت چشمگیر 90 میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و 570 میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شد.