به گزارش پایگاه خبری نشان :

با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده، بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز با افت و خیز کار خود را آغاز کرد.

دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) و پژو پارس سفارشی ELX از محصولات شرکت ایران خودرو، صبح امروز به ترتیب با کاهش چهار میلیون تومانی و پنج میلیون تومانی نسبت به روز گذشته با قیمت یک میلیارد و 48 میلیون تومان و 740 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

پژو پارس و سورن پلاس دوگانه‌سوز از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، هر کدام با رشد شش میلیون تومانی و سه میلیون تومانی به قیمت 688 میلیون تومان و 784 میلیون تومان  در بازار معامله می‌شوند.

شاهین G (سانروف) و شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با افت یک میلیون تومان و سه میلیون تومانی نسبت به روز‌های گذشته به نرخ 718 میلیون تومان و 815 میلیون تومان قیمت‌گذاری شدند.

وانت زامیاد گازسوز در شمار محصولات این شرکت، با رشد چهار میلیون تومانی به قیمت 630 میلیون تومان رسید.

یمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی مانند محصولات داخلی با فراز و فرود کار خود را ادامه دادند.

‎X33 کراس (اتوماتیک) و آریزو 6 پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز نوسانات شدیدی را تجربه کرده‌اند که هرکدام با کاهش 20 میلیون تومان و 25 میلیون تومان با قیمت یک میلیارد و 180 میلیون تومان و یک میلیارد و 560 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

تیگو7 پرو پرمیوم و از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، با ریزش 25 میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

دیگنیتی پرستیژ از محصولات جذاب بهمن موتور، با رشد 30 میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و 270 میلیون تومان قابل معامله است.

هیوندای توسان و فیدلیتی پرستیژ (7 نفره) از دسته محصولات جذاب مونتاژی، با افت 70 میلیون تومانی و40 میلیون تومانی به قیمت چهار میلیارد و 590 میلیون تومان و دو میلیارد و 730 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.