به گزارش پایگاه خبری نشان :

نامه نیوز : درست در شرایطی که ایالات متحده و برخی کشورهای منطقه دشمنی خود را با جمهوری اسلامی عیان کرده و به صورت روزانه به تهدید کشور ما مشغول شده اند همزمان برخی عناصر داخلی نیز پروژه های تازه ای را برای حمله به نظام کلید زده اند.این عناصر داخلی با استفاده از اهرم جنگ روانی و ترویج دروغ و شایعات می کوشند با ایجاد تردید و فضای بی اعتمادی به مسولان کشور پایه های نظام را به گمان خود سست کنند.

دروغگویی در مورد مسولان البته در همه سال های بعد از انقلاب وجود داشته است اما در موج جدید این نوع از خصومت ورزی با نظام اینگونه عمل می شود که با استفاده از برخی عناصر داخلی دروغ هایی را منتشر کرده و سپس در فضای مجازی آن را گسترش می دهند. عملیات سنگینی را در پیش می گیرند تا مردم آن شایعات را باور کنند.

در این میان در چند وقت اخیر کانال ضد انقلاب آمد نیوز نقش فراوانی در این شکل از حمله به نظام بازی می کند.

در جدیدترین اقدام کانال تلگرامی ضد انقلاب «آمدنیوز» در خبری مدعی شد که مدارک تحصیلی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی مورد تأیید نیست و به کنایه گفت که آیا وزارت علوم صحت مدارک او را بررسی کرده است یا خیر؟

این سخنان توسط این کانال تگلرامی و برخی از مدعیان افشاگری در حالی است که سابقه شبکه‌هایی مانند آمدنیوز خود گواه آن است که در پی خبرها و تحلیل‌هایش چیزی جز عداوت با مردم و کشور ایران ندارد و ادعای اخیر مانند تمام ادعاهای پیشین رنگ و بوی نشر اکاذیب برای تخریب مسئولان نظام و ناامیدی مردم ایران را دارد؛ بنابراین انتظاری از سرویس‌های خارجی معاند نیست اما شاید باید افرادی که تحت عنوان افشاگری به نشر اکاذیب می‌پردازند و خوراک برای رسانه‌های معاندی مانند آمدنیوز فراهم می‌کنند توجه داشته باشند که انتشار اسناد  مدارک تحصیلات آکادمیک به‌سرعت دروغ ایشان را آشکار می‌کند؛ به‌نحوی که در مورد اخیر باید گفت سالاری کارشناسی ارشد حقوق عمومی خود را از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران اخذ کرد و سپس دوره دکتری خود را هم در همان دانشکده گذراند و حتی در آزمون جامع دوره دکتری توانست رتبه نخست را ازآن خود کند. او علاوه بر اینها دکتری رشته مدیریت را داراست(از سال 1389 تا 1392) که این مهم مورد تأیید سازمان امور اداری و استخدامی است.

افزون بر این سالاری سابقه استانداری استان‌های بوشهر و گیلان را در کارنامه خود دارد؛ همچنین سوابق متعدد اجرایی در حوزه‌های مرتبط با توسعه اجتماعی مناطق آزاد اقتصادی و بنگاه‌داری دارد .

به نظر می رسد موج جدید این نوع حملات به دلیل تلاش فراوان مدیران شستا برای وصول مطالبات و برخورد با فسادهای زنجیره ای بر جای مانده از گذشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .