به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش نشان آنلان : پرتال جامع گردشگری بریم تور برای تمام علاقه مندان به گردشگری امکان انتخاب تور های مناسب را با گرد آوری بهترین پکیج های تور ایرانگردی در سایت خود که از طریق کلیک روی عبارت لینک شده در دسترس شما است ، فراهم آورده است. شرایط عالی با تخفیف های مناسب تور از بهترین برگزار کنندگان تورهای داخلی و ایرانگردی در بریم تور ثبت شده است؛ همچنین تورهای خارجی و خدمات ویزا نیز به شما معرفی شده است. در صفحه تورهای ایرانگردی شما دسترسی به مسیرهای تک ایرانگردی و داخلی و همچنین تورهای ترکیبی داخلی دارید. تورهای از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب ایران زیبای ما.

تور ایرانگردی

بهترین تورهای داخلی

با توجه به تنوع آب و هوایی ایران و جاذبه های بیشمار توریستی کشور عزیزمان ایران مکان های زیادی برای دیدن و گردش وجود دارد که ما بهترین های این مسیرهای داخلی را در دسته های متنوع تور داخلی در سایت بریم تور برای شما تفکیک کرده ایم تا انتخاب مناسبی برای یک پکیج تور داخلی برای خود و خانواده محترم داشته باشید. تورهای متنوع داخلی در مسیرهای تک مثل کیش، مشهد، شیراز، اصفهان، یزد و تورهای جذاب ترکیبی در دسته تورهای ایرانگردی و همچنین تورهای یکروزه و تورهای طبیعت گردی که همگی در بخش تور داخلی وبسایت بریم تور ( www.berimtour.com ) در دسترس شما خواهد بود. تعدادی از تورهای داخلی عبارتند از :

  • تور کیش
  • تور شیراز
  • تور مشهد
  • تور یزد
  • تور قشم
  • تور اصفهان
  • تور اردبیل
  • تور ایرانگردی
  • تور طبیعت گردی
  • تور کویر
  • تور هرمز

بهترین پکیج های تور کیش 

یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری ایران که مقصد بسیاری از تورهای داخلی است، جزیره کیش می باشد که ما در صفحه تور کیش به معرفی بهترین پکیج های مسافرتی از برگزارکنندگان رسمی تورهای کیش پرداخته ایم؛ و شرایط عالی بهترین تورهای کیش را به شما در قالب پکیج های متنوع معرفی کرده ایم. کیش با داشتن اماکانت اقامتی و تفریحی متنوع مکان مناسبی برای یک سفر تفریحی و یک مکان برای کسب آرامش می باشد. بهترین زمان هم برای تور کیش حد فاصل پاییز تا اوایل اردیبهشت ما است. و همچنین تور نوروزی کیش دارای بیشترین طرفدار می باشد. گرچه فصل تابستان جزیره کیش بسیار گرم میشود ولی با وجود جشنواره های تخفیفی تابستانی در جزیره تور تایبستانی کیش نیز طرفداران زیاد پیدا کرده است.

شروع قیمت تور های کیش : معمولا تور کیش در سال 99 و 1400 تور کیش با هتل های 2 و 3 ستاره با قیمت پایه 850 هزار تومان به همراه بلیط رفت و برگشت هواپیما بسته میشودو البته اگر نرخ تورم و ارز کاهش یابد خب شاید کاهش قیمت تور کیش نیز خواهیم بود

تور کیش

شرایط عالی تورهای مشهد هوایی و زمینی

 شهر مشهد از پر رفت و آمد ترین شهرهای توریسی ایران هست که ما در بخش تور مشهد بهترین پکیج های تور مشهد هوایی و تور مشهد زمینی و تور مشهد با قطار را به شما معرفی کرده ایم. لطفا با مراجعه به صفحه تور مشهد قبل از انتخاب هر روش سفری با شرایط عالی و تخفیفی که ما برای تورهای مشهد برای شما در بریم تور در نظر گرفته ایم آشنا شوید، و سپس تور مشهد خود را انتخاب نمایید. برای تور مشهد سه روش وجود دارد که عبارتند از :

 1. تور هوایی مشهد
 2. تور زمینی مشهد ( با اتوبوس )
 3. تور مشهد با قطار ( ریلی )

قیمت تور مشهد : قیمت پایه تور مشهد به صورت زمینی معمولا از 399 هزار تومان برای سال 99 و همچنین در ادامه تور مشهد 1400 خواهد بود که امیدواریم با کاهش تحریم ها و ارزان شدن تور مشهد نیز علاقه مندان بیشتری به مشهد سفر کنند. همچنین قیمت تور هوایی مشهد نیز از 800 هزار تومان در زمان های اخیر بوده است.

تور مشهد

بهترین تورهای شیراز

شهر عاشقان و شاعران و تاریخ کهن ایران که به نام شهر عشق شیراز معرف از از پرطرفدارترین مقصدهای تور داخلی است. هر ساله تعداد زیادی گردشگر در تورهای شیراز شرکت می نمایند که ما در صفحه تور شیراز بهترین پکیج های شیراز گردی به صورت تورهای زمینی و هوایی شیراز را به شما مهرفی کرده ایم. اگر در تور شیراز شرکت کردید می توانید تخت جمشید ف مقبره کورش کبیر ، مسجد صورتی ، حمام و بازار وکیل و تعداد بیشماری از جاذبه های دیگر شیراز مثل مقبره حافظ و سعدی و باغ ارم را ببنید. لطفا حتما یکبار شیراز را بگریدید ما بهترین تورها را برای شیراز گردی به شما معرفی کرده ایم.

تور یزد

قدیمی ترین و بزرگترین شهر خستی جهان یزد یکی از آثار ملی ثبت شده ایران است، بلی کل شهر یزد به عنوان یک جاذبه و اثر ملی ثبت شده است و همین باعث شده که تور یزد طرفرادار زیادی چه داخلی و چه خارجی داشته باشد. و بسیار حیف است که یک ایرانی باشی و حداقل یکبار در تور یزد شرکت نکرده باشی !!! مکان های توریستی اطراف یزد از جمله کویر کاراکال یزد نیز بسیار مورد استقبال گردشگران هست که ما در بخش تورهای کویر نیز شرایط عالی برای بازدید ترکیبی از کویر کاراکال و شهر یزد برای شما فراهم آورده ایم. مجموعه امیر چخماق و مسجد جامع یزد و بادگیرهای تاریخی یزد و آتشکده زرتشتیان در شهر یزد نیز همگی از بازدیدهای تورهای یزد می باشد.

تور اصفهان

شهر تاریخی اصفهان از سایر مکان های مورد علاقه ایران گردان و علاقه مندان به سفرها و تورهای داخلی است که در تور اصفهان همه آنها را بازدید خواهیم کرد؛ اصفهان که با داشتن جاذبه های توریستی بیشمار از جمله عالی قاپو ، سی و سه پل ، کاخ چهل ستون ، پل خواجو و ... حتی در جهان نیز بسار شناخته شده است.

تور قشم و هرمز

جزیره زیبای دیگر در جنوب ایران که با داشتن جاذبه های بیشمار باعث شده تور قشم نیز از پر طرفدار ترین تورهای ایرانگردی و داخلی در ایران باشد. مکان هایی از جمله دره ستارگان ، تنگه چاه کوه ، جزیره هنگام و ناز و جنگل حرا همگی مکان هایی است که شما می توانید در تورهای قشم و یا در تورهای ترکیبی ایرانگردی به قشم و هرمز از آن دیدن نمایید. جزیره هرمز که در کنار قشم قرار گرفته نیز میتوانید به صورت تک یا ترکیبی با قشم در صفحه تورهای ایرانگردی شرایط سفر مناسب به جزیره هرمز را در قالب یک تور هرمز پیدا نمایید. سفارش ما گذاشت حداقل 5 روز برای دیدن جزیره قشم ، هرمز ، هنگام و جاذبه های این بخش از ایران هست.

بهترین تورهای چند روزه و ترکیبی ایرانگردی

در صفحه تور ایرانگردی پرتال گردشگری بریم تور تورهای بسیار متوع برای مقصد های ترکیبی ایرانگردی پیدا خواهید کرد؛ تورهایی که چندین شهر را شما در یک سفر بازدید میکنید. مثلا در تور ترکیبی ایرانگردی کرمان و سیستان می توانید از درک ، چابهار ، کرمان ، باغ شاهزاده ماهان ، ارگ راین کرمان و ... بازدید کنید. و یا در تور ترکیبی ایرانگردی به شوش و شوشتر از سازه های آبی شوشتر و معبد چغازنبیل و .. بازدید کنید. تورهای متنوع کردستان گردی و تبریز گردی و همچنین شمال گردی از سایر تورهای متنوه ایرانگردی در بریم تور هست که کافی ست با مراجه به صفحه مذکور تمامی آنها را در یکجا پیدا کنید شرح برنامه ها و قیمت تورها را بررسی کنید و بهترین تور ایرانگردی را برای خودتان انتخاب کنید و از طریق اطعات تماس تور رزرو تور ایرانگردی مورد نظر خودتان را به راحتی انجام دهید.

آدرس وب سایت بریم تور : www.berimtour.com