به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک استاد دانشگاه در آرژانتین حین تدریس آنلاین به دانشجویان جان خود را از دست داد. «پائولا د سیمونه»، ۴۶ ساله روز چهارشنبه در حال تدریس آنلاین بود که ناگهان از مقابل مونیتور روی زمین افتاد و جان سپرد.

پس از این حادثه دانشجویان از استاد خود درخواست کردند تا با ارسال آدرس خود اورژانس را در جریان این حادثه قرار دهند که جوابی از او دریافت نکردند.

پائولا که دانش آموخته علوم سیاسی و روابط بین الملل از دانشگاه «آرژانتینا دِ لا ایمپِرِسا» در بوینس آیرس، پایتخت آرژانتین بود لحظاتی قبل از مرگش دچار تنگی نفس شده و به سختی نفس می‌کشید. پائولا روز سه شنبه و یک روز قبل از مرگش در یک سخنرانی دچار مشکل تنفسی شده بود و به سختی نفس می‌کشید.

این زن که گفته می‌شود به کرونا مبتلا بود در اواخر ماه آگوست در صفحه توئیتر خود از داشتن علائم مربوط به این بیماری به مدت ۴ هفته خبر داده بود. او همچنین در این توئیت از فشار کار همسرش که یک پزشک است خبر داده بود. او در این توئیت نوشته بود: «این بیماری بسیار پیچیده است. بیش از چهار هفته است که علائم این ویروس را دارم و علائم آن برطرف نشده‌اند.»

گفتنی است؛ مرگ این استاد دانشگاه در آرژانتین در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز مرگ مشابه یک کشیش کامرونی حین سخنرانی زنده در کلیسا خبرساز شده بود. کشیش «ریوِرِند جود» در حال موعظه و سخنرانی برای حاضرین در کلیسا بود که ناگهان روی زمین افتاد و جان سپرد.

باشگاه خبرنگاران

حجم ویدیو: 2.64M | مدت زمان ویدیو: 00:00:15

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .