به گزارش پایگاه خبری نشان :

مدیریت اینستاگرام، به شیوه درست، دقیقا همان گل کلیدی است که عسل شما را شیرین‌تر و مرغوب‌تر می‌کند. اهمیت اینستاگرام در بازاریابی و مارکتینگ دنیای امروز، آن‌‌قدر بدیهی است که توضیح دادن آن تا حدی شبیه به گزافه‌گویی به نظر می‌رسد. موفیقت شما در کارتان، وابسته به موفقیت شما در اینستاگرام است.

تجربه ثابت کرده است که این اپلیکشن، می‌تواند تاثیر مستقیم و چشم‌گیری بر روی سود و گسترش هر بیزینسی داشته باشد.

 اگر شما صاحب یک کسب‌وکار هستید، یا می‌خواهید کسب و کاری را راه بی‌اندازید، مدیریت پیج اینستاگرام، برای شما از نان شب هم واجب‌تر است! در این مقاله به توضیح و بررسی تاثیر مدیریت پیج اینستاگرام به صورت حرفه ای توسط ایران مایند بر روی موفقیت شما حرف زده‌ایم.

اگر می‌خواهید پیج کاری‌تان یک عسل شیرین برای مخاطبانتان باشد، در این مقاله با ما همراه باشید.

 

اهمیت اینستاگرام بر روی کسب‌وکار

 

مهم‌ترین شاخصه کسب‌وکار سنتی، محدود به جا و مکان بودن آن است. مرزهای کسب‌وکار سنتی، با گسترش حمل‌ونقل، کمی آزادتر شد. امروز، با وجود اینترنت، و اپلیکشینی مثل اینستاگرام، دیگر مرزی نمی‌توان برای کسب‌وکار تعین کرد. شما هر شغلی که داشته باشید، می‌توانید با کنترل پیج اینستاگرام،  مخاطب و مشتری‌های خود را در سرتاسر کشور پیدا کنید. اگر به جمله قبلی کمی بیش‌تر دقت کنید، متوجه تاکید جمله بر روی کلمه  مخاطب می‌شوید. پیدا کردن مخاطب درست در اینستاگرام، کم‌ترین مسئله‌‍ای است  برای مدیریت مناسب پیج اینستاگرام به آن احتیاج دارید! شرکت ایران مایند می‌تواند مخاطب مورد نظر شما را پیدا کند و آن را تبدیل به مشتری و مشتری دائمی کند.

اینستاگرام، بی‌شباهت به یک بهشت برای کسب‌وکارها نیست. و آیا استفاده نکردن از امکانات این اپلیکیشن، کفران نعمت نیست؟ با این حال، اگرچه هر کسی که کسب و کار دارد، خواهان استفاده از اینستاگرام است، ولی هر کسی توانایی مدیریت اینستاگرام را ندارد.

11

 

سپردن کار به کاردان

هر کسی در زمینه ای تخصص و توانایی  دارد. اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید، منطقی است که بیش‌تر وقتتان را روی انجام همان کار بگذارید. مدیریت پیج اینستاگرام، پروسه‌ی زمان‌بری است. و احتیاج به وقت و انرژی زیادی دارد. در عین اینکه افرادی که این کار را انجام می‌دهند، باید بلد کار هم باشد. درادامه برای شما کمی از فرایند کاری پکیج ادمین اینستا، می‌گوییم تا شما متوجه شوید که سپردن این کار به کاردانش، چه اهمیت ویژه ای دارد.

گوی و میدان مدیریت اینستاگرام

اینستاگرام، یک میدان باز و وسیع را در اختیار شما می‌گذارد. پیشرفت و موفقیت شما به این بستگی دارد که با گوی و میدانی که در دست دارید، چطور برخورد کنید. کسب و کار شما هرچقدر هم خدمات خوبی ارائه بدهد، اگر مخاطبی پیدا نکند، فایده‌ای برای شما ندارد. سال‌های قبل از اینترنت را به خاطر می‌آورید؟ قبل از اینترنت و اینستاگرام، آن مغازه‌داری موفق بود که شناخته شده‌تر باشد. در یک محله، آن خیاطی که شناخته شده‌تر از همه بود، مشتری بیش‌تری هم داشت.

شناخته شدن در یک محله معمولی، بیش‌تر متاثر از کیفیت کار بود. اما در اینستاگرام، همه‌چیز کمی نامحسوس‌تر پیش می‌رود. بدون مدیریت پیج اینستا و صرف خدمات خوب ارائه دادن، شما راه به جایی نخواهید برد. برای شناخته شدن و یا به اصطلاح " جا افتادن" در اینستاگرام، شما نیاز به برندسازی دارید. برای برندسازی در فضای مجازی، لازم است شما لگوی جذاب داشته باشید و بتوانید مخاطب را با نوع برخوردتان جذب کنید. و تازه این نیمی از راه است!

پیدا کردن دوست و نگه داشتن آن

پس از جذب مخاطب درست، شما تازه نیمی از مسیر را طی کرده‌اید. بازار اینستاگرام وسیع است و دست مشتری‌ها و مخاطبان شما برای انتخاب بسیار باز است.  کافی است که پیج شما  جذابیتش را برای مخاطب از دست بدهد تا آن را با یک کلیک، آنفالو کند. به همین سادگی! برای مدیریت اینستاگرام، مجموعه فعالیت‌های زیادی هست که شما برای نگه‍داشتن مخاطب‌هایتان باید انجام دهید. و این از جذب مخاطب هم سخت تر است.

وظایف ادمین اینستا

اگر بخواهیم فعالت‌هایی که ادمین پیج اینستاگرام باید انجام دهد را برای شما بگوییم، یک کتاب طولانی نکته طلایی برای گفتن هست. به طور خلاصه کار ادمین اینستا، در اولین مرحله راست و ریست کردن پیج شماست. یعنی تولید تعداد مناسبی محتوای جذاب و برنامه‌ریزی شده که مخاطب را جذب کند. و بعد از آن لازم است که پیج‌های مناسب برای معرفی و تبادل را پیدا کند تا بتواند مخاطبانی مرتبط با پیج را جذب کند.

 درواقع، این مرحله بسیار حساس است. در کسب و کار شما به دنبال شهرت صرف نیستید، نکته مهم، پیدا کردن مخاطبی است که به خدمات شما علاقه دارد و می‌توانید آن را به مشتری تبدیل کنید. بعد از پیدا کردن تعدادی مخاطب، ادمین اینستا باید بتواند این مخاطبان را نگه دارد. تولید استوری‌های جذاب، کپشن نویسی برای پست و پیاده‌سازی ترفند برای جذب بیش‌تر مشتری، تنها قسمتی از وظایف ادمین پیج اینستا است.

لزوم استفاده از پکیج ادمین اینستا

فعالیت‌هایی که برای بالا کشیدن یک پیج اینستاگرام لازم است انجام شود، بیش‌تر از آن است که یک فرد بتواند از پس آن بر بیاید. علاوه بر آن، استفاده کردن از یک ادمین اینستا، در ظاهر هزینه کم‌تری برای شما در پی دارد ولی در حقیقت یک ریسک بزرگ مالی است!  و در نهایت قیمت ادمین اینستا برای شما گران‌تر از یک گروه ادمین می‌شود. مخاطب شما در اینستاگرام، انسان زنده و هوشمند است. تصور کنید با ادمینتان به مشکل بخورید و همکاری‌تان قطع شود. می‌دانید پیج شما در مدت زمانی که دنبال ادمین جدید می‌گردید چقدر زیان مالی می‌بیند؟

تازه همه این مشکلات بعد از آنکه شما یک ادمین  با توانایی‌های فوق بشری  را از دست دادید، پیش می‌آید! از لغت فرابشری استفاده کردیم، چون برای کنترل پیج اینستا لازم است آن فرد از طراحی لگو تا تولید محتوا و مارکتینگ را بلد باشد و بتواند تمام روز کار کند! همانطور که واضح است، عملا ممکن نیست که یک فرد به تنهایی بتواند یک پیج را به صورت کامل کنترل کند!

شما برای موفقیت پیج‌تان، به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، احتیاج به یک تیم مجرب و حرفه‌ای دارید که خدمات اینستاگرام را ارائه بدهد. شرکت ایران مایند، با تیم حرفه‍ای که دارد می‌تواند همه این کارها رابرای شما انجام دهد. و نظم و موفقیت پیج شما را به صورت هم‌زمان تنظیم کند.

111

نتیجه‌گیری

استفاده کردن از فالوور فیک، انتخاب ادمین به جای پکیج ادمین، نداشتن لوگوی مناسب، در نظر نگرفتن پرسونای مخاطب و تولید محتوای جذاب، استفاده از روش های نادرست برای افزایش فالوور اینستاگرام و هزاران مورد دیگر هستند که باعث می‌شوند پیج شما پیشرفت نکند.

 ممکن است به نظرتان بیاید راه‌های زیادی هم برای موفقیت در اسنتاگرام هست. ولی درحقیقت همه راه‌های پیشرفت در این پلتفرم، ماهیت یکسانی دارند و تنها ظاهر آن‌ها متفاوت به نظر می‌رسد. و آن راه ثابت و مطمئن، چیزی جز سپردن کار به کاردان یا همان سپردن پیج به یک گروه خدمات اینستاگرام نیست! شرکت ایران مایند، با ادمین‌های مجربی که دارد، همه فعالیت‌هایی که لازم است برای جلوگیری از بی‌عسل شدن پیج شما انجام شود را برایتان مدیریت می‌کند.