به گزارش پایگاه خبری نشان :

زمان کوتاهی برای بازسازی خرابی‌ها وجود داشت و منابع محدود بود. اگر قرار بود تمامی حصارها و دیوارهای تخریب شده به صورت درجا بتن ریزی شود، فرآیند بازسازی سال‌ها طول می‌کشید. قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی در مقایسه با هزینه‌های اجرایی بتن درجا ، قیمت میکسر بتن و هزینه نیروی کار، ارزان‌‌تر تمام می‌شود. دیوار پیش ساخته بتنی استاندارهای بالاتری دارد. طراحی ظاهری آن انعطاف بیش‌تری دارد. سرعت اجرا چندین برابر است و مقاومت و استحکام دیوارهای پیش ساخته بتنی چندین برابر است.

 قیمت دیوار پیش ساخته بتنی برای تمامی تولید کنندگان در سایت عمران مدرن (omranmodern.com) به روزرسانی می‌شود و خریداران امکان مقایسه قیمت و اطلاع از طرح‌های فروش ویژه را خواهند داشت.

11

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی و راهنمای انتخاب

انتخاب نوع مناسب دیوار پیش ساخته وابسته به نیاز شماست. اگر نیاز به دیوار سوله دارید، دیوارهایی باید انتخاب کنید که فونداسیون محکمی داشته باشند و در برابر طوفان مقاوم باشند. اگر در محوطه شهری نیاز به محوطه‌سازی برای کارخانه یا موسسه خاصی دارید، بهتر است دیواری انتخاب کنید که امکان درج آرم شرکت روی آن وجود داشته باشد. اگر وزن دیوار برایتان مهم است، به دنبال دیوارهای پیش ساخته سبک باشید.

در ادامه بر اساس کاربرد دیوارها، انواع دیوار بتنی پیش ساخته معرفی شده است. پس از انتخاب برای استعلام قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی با کارشناسان عمران مدرن (omranmodern.com) تماس بگیرید.

 

دیوار های پیش ساخته عایق و ضد حریق

دیوار پیش ساخته ساندویچ پانل بتنی، دیوارهای سه لایه است که عایق بسیار خوبی ایجاد می‌کند. این دیوارها مش‌بندی شده و داخل آن میلگردهای فایبرگلاس GFRP به کار رفته می شود. یک ناحیه عایق در قسمت میانی کار شده و دو لایه بتنی در دوطرف که دیوار ساندویچ پانل را به استحکامی بی‌نظیر می رساند و عایق کاملی ایجاد می‌کند. برای استعلام قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی ضد حریق با کارشناسان عمران مدرن (omranmodern.com) تماس بگیرید.

 

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی سبک و ضد زلزله

والکریت، گزینه اول دیوارهای بتنی سبک و پیش ساخته است. از این دیوارها می‌توان به عنوان دیوار پیش ساخته داخلی نیز استفاده کرد. پایداری این دیوارها در مقابل تنش بالا است. این دیوار های پیش ساخته وزن بسیار سبکی دارد که بار مرده سازه را کاهش می‌دهد. کاربرد آن بسیار آسان است.  در این دیوار ها از مش فولادی داخل والکریت استفاده نشده اما الیاف پلیمری و ساختارهای کامپوزیت، مقاومت خوبی برای آن ایجاد کرده است.

برای استعلام قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی با کارشناسان عمران مدرن (omranmodern.com) تماس بگیرید.

 

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی سوله ها و کارخانه ها

سوله‌ها و انبار و کارخانه‌ها معمولا در فضاهایی خارج از شهر ساخته می‌شوند. در این مناطق، به دلیل باز بودن محوطه و امکان وزش بادهای شدید و طوفان باید حصارهایی مقاوم در برابر باد و طوفان ساخته شود. همچنین این حصارها باید در برابر تخریب با ابزاری مانند بیل و کلنگ مقاوم باشد. دیوارهای پیش ساخته با ستون های H شکل، گزینه‌ی خوبی برای محوطه است. این ستون‎های H شکل هم به صورت فلزی و هم به صورت بتنی ساخته می‌شود. استحکام دیوارها به پایداری ستون‌ها وابسته است. برای استعلام قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی سوله ها و کارخانه ها با کارشناسان عمران مدرن (omranmodern.com) تماس بگیرید.

 

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی طرح دار

اگر ظاهر دیوار پیش ساخته برایتان مهم است و لازم است روی طراحی آن کار شود، دیوارهای پیش ساخته بتنی توپر دست شما را برای انتخاب طرح باز می‌گذارد. حتی می توانید آرم شرکت ، کارخانه یا موسسه خود را روی این دیوارها حک کنید. این دیوارها برای محوطه پادگان، دانشگاه، کارخانه‌‌ها و تاسیسات شرکت‌ها مناسب است.

111

 

افزایش سرعت پروژه با دیوار پیش ساخته خود ایستا

دیوارهای خود ایستا این امکان را می‌دهد که در یک چشم به هم زدن، حصار محکم بتنی اطراف محوطه نصب شود. ارتفاع این حصار معمولا کوتاه است و به صورت بلوک‌های آماده بدون زیر سازی در پروژه نصب می‌شود. برای استعلام قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی مناسب شرکت ها موسسات با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

 

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی نرده ای

اگر قصد دارید منظره پشت دیوار را مسدود نکنید و دید کافی به داخل محوطه وجود داشته باشد، از دیوار پیش ساخته بتنی نرده‌ای استفاده کنید. پایه این دیوارها بتنی است که استحکام دیوار را تضمین می‌کند. در قسمت بالایی، حصار فلزی کار شده است. برای استعلام قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی نرده ای با کارشناسان عمران مدرن (omranmodern.com) تماس بگیرید.

 

حصارکشی پایدار با دیوار پیش ساخته بتنی

محوطه کارخانه‌ها، سوله، انبار و مراکز تجاری نیاز به فضایی محصور و امن دارد. فنس کشی اولین ایده‌ایست که به ذهن می‌رسد. از فنس نمی‌توان انتظار حصاری ایمن داشت. پس از باد شدید و طوفان باید منتظر تخریب باشید و برای بازسازی هزینه کنید. عبور از فنس کار سختی نیست و تخریب آن به سادگی امکان پذیر است. به دلایل زیر دیوار پیش ساخته بتنی را جایگزین کنید:

1111

  • قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان تمام می‌شود.
  • نصب دیوار سریع است.
  • تخریب دیوار بدون ماشین‌آلات سنگین امکان پذیر نیست.
  • در صورتی که دیوار پیش ساخته بتنی به درستی نصب شود، کیفیت و استحکام بالای دارد.
  • به راحتی تعمیر می‌شود و ظاهر آن زیبا و کاربردی است. 
  • در برابر طوفان و باد مقاوم است.
  • نیاز به نماسازی ندارد و نما به سفارش مشتری تغییر می کند.

 

دیوار پیش ساخته بتنی سفارشی عمران مدرن

انواع دیوارهای پیش ساخته بتنی را از عمران مدرن بخواهید. این دیوارها امکان ساخت سفارشی را نیز خواهند داشت. هم از نظر ظاهری و هم در ساختار آن امکان ساخت سفارشی دیوارها وجود دارد. در فونداسیون بر اساس کاربرد از میلگردهای ۸ یا ۱۰ استفاده می‌شود و در ستون‌ها از میلگرد ۱۲ بهره گرفته می‎شود. اما ابعاد میلگردها و عیار بتن مورد استفاده و طراحی ظاهری بر اساس نیاز مشتری قابل تغییر است. قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی بر اساس عیار بتن و میلگرد تغییر خواهد شد.