به گزارش پایگاه خبری نشان :

هتل آپارتمان نوعی از اقامتگاه است که نه کاملا به هتل شباهت دارد و نه آپارتمان جامع است. این اقامتگاه میان این دو قرار گرفته و از هر کدام قسمتی را خواهد داشت. رزرو هتل آپارتمان در تهران به دلیل وجود امکاناتی مانند آپارتمان به صورت مستقل همیشه برای بیشتر مسافران اولویت بوده است.

 

مزایای رزرو هتل آپارتمان

 

رزرو و استفاده از هتل آپارتمان مزیت‌های فراوانی دارد. یکی از مزایای این اقامتگاه، هزینه آن است. شما زمان اجاره یک هتل آپارتمان مبلغ کمتری را پرداخت خواهید کرد. این مزیت هتل آپارتمان از اهمیت فراوانی برخوردار است.  

با توجه به امکاناتی که یک هتل آپارتمان خواهد داشت شما بدون شک هزینه کمتری را صرف اقامتگاه خود می‌کنید. این مدل اقامتگاه به صرفه بوده و هزینه‌های شما را تا حدودی مدیریت خواهد کرد.

 

امکانات مناسب یک اقامتگاه

 

امکانات عمومی یک اقامتگاه شامل یکسری موارد خواهد بود. وجود تخت یا وسایل خواب یکی از امکاناتی است که شما در هتل آپارتمان اجاره‌ای خود خواهید داشت. این وسیله زمان خواب و استراحت شما کاربرد داشته و نیاز خواهد بود. هتل آپارتمان‌ها تماما میز و صندلی را در امکانات خود گنجانده‌اند.

00

یکی از امکاناتی که بیشتر در هتل آپارتمان می‌توانید آن را پیدا کنید وجود آشپزخانه است. آشپزخانه به شما امکان پخت غذا را خواهد داد و دیگر نیاز نیست همه وعده‌های غذایی خود را رستوران بروید.

دیگر امکانات یک هتل آپارتمان وجود سرویس بهداشتی ایرانی یا فرنگی است البته حمام را نیز نباید فراموش کرد. تلویزیون برای سرگرمی لازم است. این وسیله نیز جزء امکانات گنجانده شده است.

 

شما چند نفر هستید

 

رزرو یک هتل آپارتمان به تعداد نفرات شما نیز بستگی خواهد داشت. زمان انتخاب اقامتگاه نفرات خود را در نظر داشته باشید. اگر دوست دارید مدت زمان سفر وقت بیشتری را با همسفران خود سپری کنید هتل آپارتمان گزینه مناسبی برای شما است.

این اقامتگاه به شما این امکان را خواهد داد تجربه یک اقامت دسته‌جمعی را داشته باشید. یکی از خوبی‌های هتل آپارتمان اجازه استفاده نفرات زیاد از یک اقامتگاه است. این امکان برای سفرهای گروهی و فامیلی مزیت مهمی به شمار می‌رود.

 

 

 

رزرو هتل در تهران از جاباما نیز گزینه دیگری برای شما خواهد بود. شما می‌توانید این نوع اقامتگاه را نیز انتخاب کنید اما زمان اقامت در هتل محدودیت‌هایی نیز خواهید داشت.

سایت جاباما سامانه‌ای که برای رزرو آنلاین اقامتگاه شروع به کار کرده است چندین هتل آپارتمان در شهر تهران دارد. این اقامتگاه‌ها با وجود امکانات کاملی به گردشگران اجاره داده می‌شود. شما زمان اقامت هیچ کمبود نداشته و تمامی احتیاجات شما برآورده خواهد شد.

به طور مثال هتل اسپیناس پالاس در شهر تهران قرار دارد. این هتل شاید یکی از مجهزترین هتل‌های تهران یا حتی ایران باشد اما شما زمان انتخاب هتل باید بدانید که راحتی و آسایش هتل آپارتمان را نخواهید داشت. شما می‌توانید این هتل را با کمک سایت یا اپلیکیشن جاباما رزرو کنید.

 

 

تعداد روزهای اقامت در تهران

 

اگر سفر شما به تهران کوتاه است شاید هتل مناسب اقامت باشد اما برای مسافرت چند روزه بدون شک هتل آپارتمان بهترین انتخاب و گزینه خواهد بود. روزهای سفر شما باید استراحت کافی داشته باشید و این اتفاق با وجود یک هتل آپارتمان در شهر تهران امکان پذیر شده است.

زمان رزرو اقامتگاه در سایت جاباما شما باید تعداد روز مسافرت خود را مشخص کرده و سپس برای رزرو اقدام کنید. رزرو یک هتل آپارتمان در شهر تهران به شما اجازه می‌دهد پس از یک روز پر هیاهو و گشت و گذار داخل شهر، ساعاتی را برای استراحت در یک فضای خصوصی باشید و انرژی از دست داده خود را دوباره بیابید.

 

کیفیت را در نظر بگیرید

 

تهران هتل‌های زیادی دارد. هتل فردوسی تهران یکی از صدها هتل شهر بزرگ تهران است. وضعیت هتل‌های تهران همیشه مناسب بوده و برای اقامت خوب هستند اما کیفیت هتل آپارتمان‌ها را نیز نباید فراموش کرد. در نظر داشته باشید هتل آپارتمان‌های تهران کیفیتی بی‌نظیر و خوب دارند.

ساختمان هتل آپارتمان با معماری خاصی ساخته می‌شود. این اقامتگاه اندازه یک هتل نخواهد بود اما از نظر ظاهر شباهتی به هتل دارد. تعداد طبقات یک هتل آپارتمان ممکن است به 10 طبقه نیز برسد اما وسعت طبقات آن به هتل نخواهد رسید.

 

 

پذیرش ظرفیت در هتل آپارتمان محدود بوده و این مسئله به کیفیت امکانات اضافه خواهد کرد. رسیدگی و خدمات‌دهی هتل آپارتمان به همین دلیل همیشه با کیفیت بوده و بیشتر مسافران و گردشگران از خدمات دریافتی راضی هستند.

 

قوانین رزرو و اجاره

 

قوانین از هرج و مرج جلوگیری خواهند کرد. زمان رزرو یک اقامتگاه نیز شما موظف به رعایت قوانین خواهید بود. اولین قانون برای ورود به هتل آپارتمان همراه داشتن کارت شناسایی است. رزرو و استفاده اقامتگاه بدون کارت شناسایی مانند کارت ملی و شناسنامه امکان نداشته و خدماتی به شما داده نمی‌شود.

شما زمان اقامت در اقامتگاه‌ها مانند هتل آپارتمان اجازه برگزاری مراسم و جشن را نخواهید داشت. برای انجام مراسم باید با میزبان هماهنگ شوید و بدون موافقت او شخصی غیر از ظرفیت اعلام شده حق ورود را نخواهد داشت.

سامانه جاباما مرجع رزرو آنلاین اقامتگاه در ایران است. این سایت تمامی مقررات رزرو را به شما خواهد گفت. تاریخ سفر و مقصد خود را انتخاب کنید و سپس برای رزرو اقدام کنید. این سامانه به شما گزینه‌هایی را پیشنهاد داده و شما میان تعدادی اقامتگاه یکی را انتخاب می‌کنید.

تمامی اطلاعات در سایت موجود بوده و شما با مطالعه امکانات رزروی آگاهانه انجام خواهید داد. پرداخت وجه به دو صورت خواهد بود. روش اول تمامی هزینه را پرداخت می‌کنید اما در روش دوم درصدی از مبلغ از شما گرفته می‌شود و باقیمانده زمان ورود با شما تسویه می‌شود.

000

تهران شهری بزرگ و پرجمعیت است. سفر به این شهر با وجود امکانات تفریحی روزهای زیادی از شما خواهد گرفت. قبل از شروع سفر یک برنامه کامل داشته باشید تا اماکن زیادی را بازدید کنید. گشت و گذار در موزه‌ها، پارک‌ها، بازارها، مراکز خرید و... تهران بدون شک جذاب بوده و سفری زیبا خواهد بود. سوغاتی را فراموش نکنید. یک سوغاتی کوچک برای دوستان و عزیزانتان تهیه کنید تا بدانند همیشه به یاد آنها هستید.