به گزارش پایگاه خبری نشان :

افزایش فالوور اینستاگرام با تکنیک‌های محتوا و توجه با اهمیت استراتژی محتوا راهی آسان و تضمین شده برای قرار گرفتن برند در میان ترندها است. دیگر نمی‌توان اینستاگرام را تنها به دید یک پلتفرم رسانه اجتماعی برای سرگرمی و وقت‌گذرانی در نظر گرفت؛ چرا که اینستاگرام به یک پلتفرم بازاریابی قدرتمند برای معرفی برندها و محصولات‌شان تبدیل شده است.

نگاهی به صفحات استوری‌ها و پست‌ها بیندازید تا نام صدها و حتی هزاران شرکت ایرانی را در مقیاس‌های تجاری مختلف ببینید که برای موفقیت در نمایش بهتر خود در مقابل کاربران رقابت هیجان‌انگیزی را به راه انداختند.البته نیم‌نگاهی فنی و تحلیلی نشان می‌دهد که همه آنها به‌ویژه در جذب همراهی کاربران موفق نیستند و دغدغه آنها این است که چرا افزایش فالوور اینستاگرام میسر نمی‌شود و چگونه این اشتباه را اصلاح کنند؟

حتی شرکت‌های با فالورهای زیاد نیز ممکن است دچار این تراژدی شده و بعد از مدت‌ها نرخ رشد فالوورهای اینستاگرام آنها ناامید کننده باشد. کشف ریشه‌های عدم افزایش کاربران همراه و راهی برای بازگشت به مسیر درخشیدن در اینستاگرام نیاز به بررسی تکنیک‌های تولید محتوا دارد که به‌طور ویژه از تحلیل روزانه اینستاگرام و طراحی استراتژی محتوا بهره می‌برند.

افزایش فالوور اینستاگرام با محتوا قابل اعتماد

شاید اینستاگرام یک محیط مجازی تلقی شود؛ ولی هنوز هم در آن احساسات و تمایلات انسانی حرف اول را می‌زنند. بنابراین بدون جلب اعتماد و ایجاد رابطه عاطفی با کاربران رویای افزایش فالوور نیز محقق نمی‌شود. اما چگونه می‌توان به پست‌های اینستاگرام جان بخشید و آنها به جذاب‌ترین شکل ارائه داد. جواب پرسش‌های زیر می‌تواند نقطه استارت شما برای رشد فالوورهای اینستاگرام باشد.

  • آیا تصاویر پست شما بیش از حد مصنوعی است؟
  • آیا وسوسه استفاده از افکت‌ها باعث نشده که تصاویر را زیاد دستکاری کنید؟
  • آیا پست شما یک محتوای خشک و رباتیک است؟

یک‌بار دیگر به ارزش‌های برند خود نگاه کنید تا برای ایجاد محتوای قابل اعتماد جهت و انگیزه تازه‌ای پیدا کنید.

ایجاد عنوان ارگانیک

بهترین نقطه در خانه‌تکانی محتوا ایجاد عنوان مناسب برای پست اینستاگرام است. عنوان و تصاویر باید رابطه‌ای همچون پشت‌ و روی یک سکه داشته باشند؛ پس یکی از منابع عالی الهام شما می‌تواند مضمون تصاویر یا ویدیوها باشد.

انتخاب تصاویر جذاب

اگرچه نقطه‌قوت اینستاگرام در القا هیجان رمزآلودی است که در پشت تصاویر نهفته است؛ ولی باید بدانید که جذابیت امری نسبی است. تصور کنید چهره شخص ناشناسی برای شما آشنا باشد آیا تمایل ندارید بیشتر با او ارتباط برقرار کنید. در دنیای مجازی نیز چنین است؛ لیکن اینجا مفاهیم ارزش‌های برند است که اگر برای کاربران آشنا و قابل تقدیر باشد آغازگر یک رابطه گرم و دوستانه خواهد بود.توجه به جنبه‌های طبیعی تجارت شما و ارتباط آن با خواسته‌ها و نیازهای جامعه هدف به افزایش اعتبار حساب و افزایش فالوور اینستاگرام منجر خواهد شد.

جادوی تقویم محتوا

افزایش فالوور اینستاگرام

بی‌نظمی عامل مهمی در خارج شدن صفحه کاربری شما از اکسپلور اینستاگرام و دور ماندن از خط مقدم جذب و افزایش فالوور است. به زبانی ساده الگوریتم اینستاگرام حمایت خاصی از حساب‌هایی می‌کند با نظم و تداوم به پست‌گذاری مشغول هستند. تداوم ارسال پست به معنای تداوم ارتباط با مشتری است و نرخ بیشتر پست‌گذاری با افزایش حمایت اینستاگرام رابطه مستقیمی دارد.

برای ایجاد یکپارچگی در ارسال محتوا نیازمند ایجاد یک تقویم محتوا هستید. تقویم محتوا شما را وادار به اتخاذ برنامه‌ریزی و انتخاب استراتژی خواهد کرد و بدین وسیله نه‌تنها در درازمدت رشد صفحه شما با افزایش فالوورها تضمین می‌شود؛ بلکه امکان استفاده از روش‌های هوشمندانه خرید فالوور نیز برای شما محیا می‌شود.با همه حمایت الگوریتم اینستاگرام از ارسال محتوای بیشتر، فراموش نکنید باید همچون یک بندباز ماهر بین کیفیت و کمیت محتوا تعادل برقرار کنید و هرگز نباید تعداد آپلودهای شما کیفیت محتوا را فدا کند، پس به خاطر پست کردن پست نکنید که موجب افزایش فالوور اینستاگرام نخواهد شد.

قلاب پست شما کجاست؟

صفحات اینستاگرام برند باید تاثیری خوبی در ذهن مخاطبان شما بگذارند و این کار باید در همان لحظه نخست انجام دهند. شبکه اجتماعی اینستاگرام مملو از فرصت‌های جدید، جالب و جذاب برای کاربران است و آنها هر لحظه می‌توانند با انتخاب یک تصویر یا پست دیگر مسیری جدید برای تور بازدید خود از صفحات رقم بزنند. نخستین تاثیر پست کسب‌وکار شما همان قلاب پست است که ذهن کاربر را همچون یک ماهی اسیر خود می‌کند و راه ساختن چنین قلابی در پاسخ به پرسش‌های زیر نهفته است.

  • آیا پست شما حاوی یک داستان است که کمک می‌کند مخاطبان یک موضوع پیچیده یا مبهم را درک کنند؟
  • آیا محتوای شما کاربرد عملی دارد؟
  • آیا پست شما حاوی موضع‌گیری درباره یک موضوع بحث‌برانگیز به روز است؟
  • آیا از تصاویر و استعاره‌ها برای بیان خلاقانه محتوا استفاده می‌کنید؟
  • آیا از نمودارها و اینفوگرافی‌ها برای محتوای خود استفاده می‌کنید؟
  • آمار و ارقام را چاشنی اطلاعات پست کرده‌اید؟
  • آیا پست‌های شما ترکیبی از تصویر، فیلم و استوری است؟

می‌بیند که موفقیت در اینستاگرام بدون داشت استراتژی برای محتوا امکان‌پذیر نیست. اگر یافتن استراتژی می‌تواند زمان‌بر باشد و رشد کسب‌وکار دچار تحول می‌شود؛ ولی استفاده از خدمات شرکت‌های معتبری همچون دریچه ۶۷ می‌تواند پوشش مناسب برای گذر از این آزمون بزرگ افزایش فالوور اینستاگرام باشد.

تجربه‌ها را باشکوه کامل نشان دهید

اینستاگرام یک اتاق بزرگ پر از خاطره‌ها برای بیان تجربیات است. علاقه و شور مردم برای دانستن شیوه زندگی دیگران، نحوه استفاده دیگران از محصولات، چگونه لباس پوشیدن، لذت بردن از مکان‌های جالب و حضور در مهمانی را به‌هیچ‌وجه پیش پا افتاده در نظر نگیرید. همان‌طور که تصاویر ویدیو‌های پر زرق و برق در اینستاگرام مخاطب دارد، نمایش واقعیت نیز جذاب است. کاربران دوست دارند شما واقعی و در دسترسی باشید. اگر سرآشپز هستید و دستور پختی دارید همراه تصاویر غذا دستورالعمل آن را نیز بگذارید، اگر لباس ورزشی می‌فروشید فیلم پوشیدن آن‌ را هنگام انجام تمرینات ورزشی پست کنید.

از تکنیک‌های نمایش واقعیت و تجربه، تشویق مخاطبان به ارسال تصاویر خود با استفاده از محصولات یا خدمات شما است. به اشتراک گذاشتن این پست‌ها انگیزه و نقطه شروع زنجیره توزیع ویروسی پست‌ها توسط کاربران است. تاکنون باتوجه‌به تکنیک‌ها و اهمیت استراتژی محتوا نهال موفقیت در اینستاگرام را کاشتید، ولی هر نهالی نیاز به حمایت دارد تا به درخت تناوری تبدیل شود و حساب اینستاگرام شما نیز برای افزایش فالوور اینستاگرام و قرار گرفتند در جمع اینفلوئنسرها نیازمند حمایت با خرید فالوور است.

خرید فالوور اینستاگرام دریچه ۶۷

اگر می‌خواهید صفحه اینستاگرام شما به پاتوق جذابی برای فالوورها تبدیل شود شک نداشته باشید که آنها به تعداد دنبال‌کنندگان و تعداد بازدید از پست‌های شما نگاه می‌کنند. تمام تکنیک‌های اصلاحی قبلی شما را در مسیر افزایش فالوور اینستاگرام قرار می‌دهد؛ ولی تجربه نشان داده که صفحات با فالوورهای بیشتر رشد تصاعدی را تجربه می‌کنند که به‌معنای کسب موفقیت در زمان کمتر و با هزینه کمتر است.

برخی ادعا می‌کنند خرید فالوور ارزان به موفقیت پایدار در اینستاگرام منجر نمی‌شود؛ ولی کارشناسان سایت دریچه ۶۷ اذعان دارند، خرید فالوور همراه با یک استراتژی تولید محتوا به‌راحتی می‌تواند باعث ترند شدن برندها می‌شود.امکان خرید فالوورهای ارگانیک اینستاگرام از دریچه  ۶۷ با نتایج آنی همراه است و حمایت فنی و حقوقی متخصصان سایت و تنوع انتخاب پلن‌ها امکان هر نوع هماهنگی و تنظیم استراتژی و تقویم محتوا را برای افزایش فالوور اینستاگرام به ارمغان می‌آورد.