به گزارش پایگاه خبری نشان :

با استفاده از قسطا کارت میتوانید تا سقف 20 میلیون تومان اعتبار خرید دریافت کنید و هر کالایی را از هر فروشگاهی بصورت قسطی بخرید.

خرید ابزار اقساطی میتواند به شما کمک کند تا در کار خود پیشرفت کنید و در مسیر حرفه ای شدن گام بردارید. حتی خیلی اوقات با خرید چند ابزار ساده میتوانید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید. اما با  توجه به هزینه بالای ابزار آلات شاید خرید نقدی ابزار خیلی راحت نباشد. اما نگران نباشید در ادامه مقاله بیشتر با قسطا کارت آشنا خواهیم شد و توضیح میدهیم که این کارت اعتباری چیست .

قسطا کارت یک کارت اعتباری عضو شتاب میباشد به همین دلیل این کارت همه جا معتبر میباشد و هر کالایی را میتوانید با اعتبار قسطا بصورت نقدی بخرید و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت کنید. مثلا هر ابزاری را میتوانید بصورت قسطی تهیه کنید. خرید دریل اقساطی ، خرید ابزار نجاری ، خرید فرز اقساطی ، خرید اقساطی لوازم خانگی ، تلویزیون اقساطی و...

علاوه بر این با قسطا کارت میتوانید هزینه انواع خدمات هم بصورت اقساطی پرداخت کنید. خدماتی مثل دندان پزشکی اقساطی، بازسازی ساختمان و...

بازسازی ساختمان اقساطی

همانطور که گفته شد با استفاده از خدمات قسطا امکان پرداخت هزینه برای هر کالا و خدماتی فراهم میباشد پس پرداخت هزینه های بازسازی ساختمان هم با قسطا کارت امکان پذیر میباشد. بازسازی ساختمان میتواند شامل بازسازی کف ساختمان، رنگ آمیزی و کاغذ دیواری ساختمان و یا کمک هزینه ای برای هر خدمت دیگری باشد.

علاوه بر این اعتبار قسطا برای افرادی که در صنعت ساختمان سازی هم فعالیت دارند میتواند مفید باشد. همانطور که گفته شد با خرید ابزار مختلف میتوانید در مسیر شغلی خود پیشرفت کنید. در ادامه توضیحاتی در مورد خرید اقساطی ابزار  ونحوه ثبت سفارش در قسطا میدهیم.

12

خرید دریل اقساطی

دریل یکی از ابزارهایی میباشد که در بسیاری از مشاغل و صنایع کاربرد دارد.برای خرید اقساطی دریل با اعتبار قسطا، شما محدود به چند فروشگاه خاص نیستید و میتوانید از هر شهر و هر فروشگاهی نسبت به خرید قسطی دریل اقدام کنید.

 حتی با استفاده از قسطا کارت میتوانید از فروشگاه های اینترنتی هم خرید اقساطی داشته باشید چون همانطور که گفته شد قسطا کارت عضو شتاب میباشد و در تمامی فروشگاه های اینترنتی هم معتبر میباشد. شما میتوانید با رمز دومی که به قسطا کارت خود اختصاص میدهید نسبت به خرید اقساطی دریل یا هر کالای دیگری اقدام کنید.

برای خرید دریل به چه نکاتی توجه کنیم؟

دریل ها معمولا ویژگی ها و قابلیت های مختلفی دارند که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم.

قدرت و توان دستگاه:  قدرت و توان در هر دستگاهی، حرف اول را می زند. پس در هنگام خرید و در ابتدای امر توجه به میزان قدرت دستگاه بسیار مهم است و باید به گونه ای باشد که متناسب با کاری باشد که قرار است با آن انجام دهید.

قابلیت چکشی: این قابلیت بیشتر برای کاربردهایی میباشد که نیاز به سوراخکاری بر روی سطوح سخت مانند گچی، بتنی، آهنی و سیمانی را دارند. با این قابلیت دریل شما یک قدرت مضاعف پیدا کرده و با ضربات متوالی عمل سوراخکاری را انجتم میدهد.

کلاچ :  این ویژگی برای پیچ گوشتی های شارژی حائز اهمیت است. با تنظیم درست کلاچ می توان از شکسته شدن و یا رد شدن پیچ در اثر نیروی زیاد جلوگیری کرد

ابزار نجاری

یکی از مشاغلی که بسیار وابسته به ابزار و تجهیزات میباشد، نجاری است. با استفاده از خدمات قسطا میتوانید از هر فروشگاهی ابزار نجاری اقساطی تهیه کنید. شما میتوانید با قسطا کارت از فروشگاه های مختلف بصورت نقدی خرید کنید و اگر مبلغ کالای مورد نظر از اعتبار قسطا کارت شما بیشتر بود، میتوانید ما بقی مبلغ را از طریق کارت بانکی خود پرداخت کنید.

در نهایت اعتباری که از قسطا دریافت کرده اید را در اقساط 12 ماهه به قسطا بازپرداخت میکنید. برای محاسبه اقساط و آشنایی با جزئیات بیشتر به سایت www.ghesta.ir مراجعه کنید و هر سوالی داشتید با کارشناسان قسطا مطرح کنید.

13

مراحل دریافت قسطا کارت

برای دریافت قسطا کارت:

  1. ابتدا به سایت قسطا مراجعه کنید و یک حساب کاربری بسازید
  2. سپس برای دریافت مبلغ مورد نظرتان ثبت سفارش کنید و مدارک خواسته شده را بارگذاری کنید. در این مرحله مدارکی که برای احراز هویت و اعتبارسنجی لازم است از شما خواسته میشود
  3. بعد از این مرحله باید منتظر اعتبارسنجی باشید. بعد از سه روز نتیجه اعتبار سنجی از طرف کارشناسان قسطا به شما اطلاع داده میشود
  4. پس از اعلام نتیجه اعتبارسنجی میتوانید با ارسال تضامین ( چک یا سفته) قسطا کارت را دریافت کنید و از هر جا که دوست داشتید خرید کنید و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت کنید

توجه کنید که تمامی این مراحل بصورت آنلاین انجام میشود و نیازی به مراجعه حضوری شما نیست.