به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

امروزه یکی از شایع ترین روش های کسب درآمد میلیونی فعالیت در زمینه ارز دیجیتال میباشد. در سال 2021 افراد بسیار زیادی روش تحلیل بازار ارز دیجیتال را آموختند و همین امر باعث شد که امروزه مبالغ بسیار زیادی در شبکه بانکی برای خرید و فروش ارز دیجیتال رد و بدل شود.

از سوی دیگر بیشتر افراد به دلیل داشتن تخصص بسیار بالا و راه های تشخیص سیگنال های خوب برای خرید و فروش با راه اندازی کانال های تلگرامی به درآمد بالا رسیده اند ولی بیشتر این افراد به قصد کلاهبرداری فعالیت میکنند چون برای عضو شدن در کانال باید حق عضویت پرداخت کنند و بعد از پرداخت کردن مبلغ متاسفانه بیشتر کانال های تلگرامی سیگنال های نادرستی به کاربران خود ارائه داده و باعث میشود افراد بسیار زیادی زیان مالی ببینند.

اما خوشبخاته در بین این کلاهبرداران افراد و موسسه هایی هستند که به صورت کاملا قانونی و منظم فعالیت میکنند. به عنوان مثال آکادمی هافر گلد به عنوان یک موسسه فعال و معتبر در زمینه ارز های دیجیتال فعالیت میکند. این موسسه برای افرادی که توانایی تحلیل ندارند سیگنال هایی برای خرید و فروش ارز ارائه میدهد. کانال سیگنال ارز دیجیتال به عنوان یک بستر علاوه بر دریافت سیگنال میتواند به عنوان یک کلاس آموزشی نیز باشد.

 

 

روش های بررسی و شناخت کانال های معتبر

به صورت قطعی نمیتوان گفت که یک کانال معتبر است یا نه!! ولی چندین روش وجود دارد که میتواند تا حدودی معتبر بودن کانال سیگنال ارز دیجیتال را تعیین کند برای اینکه با این روش ها آشنا شوید حتما این بخش رو مطالعه کنید :

وابسته به موسسه های بزرگ و اشخاص معروف

به صورت کلی سعی کنید در کانال هایی عضو شوید که توسط دو دسته مدیریت شود. دسته اول موسسه ، آکادمی ها و سازمان هایی که هستند که به صورت رسمی در زمینه ارز دیجیتال فعالیت میکنند. به عنوان مثال هافر گلد به عنوان آکادمی معتبر در این زمینه بوده و عضویت در کانال های این مجموعه میتواند گزینه بسیار خوبی بشمار بیاید.

دسته دوم هم افراد حقیقی هستند که به دلیل فعالیت پرقدرت در این زمینه معروف هستند. این گونه از افراد همیشه سیگنال هایی را منتشر میکنند که کاملا آنالیز شده بوده و به هیچ عنوان در این زمینه کلاهبرداری نمیکنند.

2

سابقه فعالیت و رضایت کاربران

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که در زمینه ارز دیجیتال تخصص بهتری دارند و این گونه از افراد بیشتر در کانال های معتبری عضو هستند. سعی کنید در هنگام عضو شدن در یک کانال ارائه دهنده سیگنال تحقیق کرده و از رضایت افراد قبلی استفاده کنید.

رضایت مشتریان و خریداران میتواند بهترین روش برای شناخت خوب بودن یک کانال سیگنال بشمار بیاید به همین دلیل ما دراین بخش دو روش خیلی مهم را برای شما معرفی کردیم و پیشنهاد میکنیم حتما به این دو روش توجه ویژه ای داشته باشید.

قیمت خرید اشتراک کانال سیگنال ارز دیجیتال

مبلغ ثابتی برای خرید اشتراک وجود ندارد. بیش از 82% کانال های ارائه دهنده سیگنال به صورت تتر یا به صورت دلاری به کاربران خود اشتراک ارائه میدهند و این عدد از 10 دلار یا تتر تا 100 و حتی 200 تتر به صورت ماهیانه متغیر بوده و قیمت بالا نشان دهنده ارزش واقعی خرید اشتراک نمیباشد.

بیشتر افراد بر این باور هستند که قیمت بالای خرید اشتراک نشان دهنده ارزش واقعی کانال میباشد ولی این مورد کاملا اشتباه بوده و مهم ترین موردی که ارزش یک کانال رو نشان میدهد سابقه فعالیت و رضایت کاربران قبلی آن میباشد.

3

روش های موفقیت در بازار ارز دیجیتال

در یک الی دو سال پیش بورس ایران به عنوان یک روش کاملا قانونی و استاندارد برای کسب درآمد به شمار میرفت و افراد بسیار زیادی مبالغ بالایی را به جیب زدند اما متاسفانه بعد از مدتی بورس ایران به صورت کاملا وحشتناک با افت مواجه شد و باعث شد بیشتر این افراد دارایی خود را از دست دهند.

یکی از بزرگترین اشتباهی که افراد در هنگام وارد شدن در بازار ارز میشوند این است که تمامی دارایی خود را تزریق بازار میکنند اما این مورد کاملا اشتباه میباشد. بهترین روش برای اینکه در بازار ارز موفق شوید این است که دارایی غیر قابل نیاز خود که به صورت سپرده میباشد را در این بازار تزریق کنید تا در صورت افت بازار دارایی اصلی شما از بین نرود.

در بازار ارز دیجیتال هم سعی کنید دارایی خود را مختص به یک ارز نکنید و مبلغ مد نظر خود را در چندین ارز سپرده گذاری کنید. این روش را امروزه افراد حرفه ای انجام میدهند تا از چندین ارز سود متفاوتی را دریافت کنند.

مورد نهایی هم در رابطه با موفقیت در این زمینه همکاری با صرافی های معتبر میباشد. به عنوان مثال صرافی کوکوین یک صرافی معتبر برای خرید و فروش ارز دیجیتال میباشد که دارای سابقه بسیار بالایی بوده و رضایت بالای 4.5 از آرای افراد و کاربران را دارد.

نتیجه گیری

یک انسان بالغ دارای هوش و قدرت تصمیم گیری بالایی میباشد به همین دلیل قدم گذاشتن در بازار ارز دیجیتال نیازمند بررسی ، تحقیق و ... میباشد. وجود تبلیغات وسوسه انگیز افراد بسیار زیادی در این راه با مشکل مواجه میکند و باعث میشود تا کانال های کلاهبرداری روز به روز افزایش پیدا کند. همیشه سعی کنید دانش بالایی را در راهی که میخواهید وارد شوید کسب کنید چون این مورد باعث میشود تا کمترین آسیب به شما وارد شود.