به گزارش پایگاه خبری نشان :

با وام صد میلیونی لوازم خانگی می توانید وسایلی که برای خانه خود نیاز دارید به راحتی خریداری کرده و هزینه آن را به صورت ماهانه پرداخت کنید.

با وجود شرایط حاکم بر بازار نمی توان درباره قیمت ها در آینده نظر داد پس مطمئنا اگر بخواهید برای پس انداز هزینه یک وسیله خانگی، زمانی را صرف کنید، به نظر راه مطمئنی برای این کار نخواهد بود.

این در حالی است که شما با دریافت وام، وسایل مورد نیاز خود را تهیه کرده و ماهانه بخشی از درآمد خود را که می خواهید برای پس انداز در نظر بگیرید به عنوان اقساط پرداخت می کنید.

آیا برای دریافت صد میلیون تومان وام لوازم خانگی باید به بانک مراجعه کنیم؟

اولین سوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می کند این است که برای دریافت این وام باید به یکی از بانک های فعال در سطح کشور مراجعه کنیم؟

خیر، وامی که برای خرید لوازم ضروری خانه در نظر گرفته می شود نیاز به هیچ گونه مراجعه بانکی ندارد و شما را از درد سرهای مربوط به مراحل اداری بانک راحت می کند.

پس با استفاده از این تسهیلات شما می توانید در هر زمانی که نیاز به خرید لوازم خانگی داشته باشید، تنها به فروشگاه مربوط مراجعه کنید.

بدون شک در شرایطی که بالارفتن قیمت ها در کاهش قدرت خرید مردم تاثیر داشته است، ارائه چنین تسهیلاتی از سوی فروشگاه های لوازم خانگی می تواند به افزایش فروش آنها نیز کمک کند.

100میلیون تومان وام لوازم خانگی بدون نیاز به ضامن

یکی از شرایطی که موجب سردرگمی افراد در زمان اخذ تسهیلات بانکی می شود، ارائه یک ضامن معتبر است که پیداکردن شخص مناسب، برای بسیاری از افراد سخت است.

از طرفی با توجه به اینکه بانک ها در صورت عدم انجام تعهدات فرد دریافت کننده وام، نسبت به پرداخت اقساط خود، حساب بانکی ضامن را مسدود می کنند، بسیاری از کارمندان و افراد واجد شرایط، حاضر نیستند به عنوان ضامن خود را معرفی کنند.

این در حالی است که با ایجاد شرایطی جدید، شما بدون نیاز به ضامن می توانید تا سقف 100 میلیون تومان وام جهت خرید لوازم خانگی مورد نیاز خود دریافت کنید.

صدمیلیون تومان وام لوازم خانگی را بدون پرداخت سود دریافت کنید

آیا از سودهایی که بانک ها برای پرداخت تسهیلات در نظر می گیرند خبر دارید؟ بدون شک پرداخت سود بانکی با درصدهای مختلف، در کنار شرایط سختی که برای اخذ وام وجود دارد، شما را از انتخاب این روش منصرف خواهد کرد.

بر همین اساس اگر تنها هدف شما از دریافت وام بانکی خرید لوازم خانگی باشد، مراجعه به بانک راهی اشتباه به نظر می رسد و می توانید برای این کار از تسهیلات فروشگاهی استفاده کنید.

100میلیون تومان وام بدون سود در فروشگاه بزرگ شهر لوازم خانگی

با در نظر گرفتن تمام شرایط موجود در بازار، فروشگاه بزرگ شهر لوازم خانگی سعی کرده تا یکی از پیشگامان این عرصه باشد و تسهیلات ارزنده ای را در اختیار مردم قرار دهد.

شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه معتبر، 100میلیون تومان وام لوازم خانگی را به راحتی دریافت کرده و با استفاده از آن وسایلی که نیاز دارید را تهیه کنید.

شرایطی که این فروشگاه برای ارائه وام در نظر گرفته شامل دریافت چک صیادی است که در حال حاضر ارائه آن بسیار آسان تر از گذراندن مراحل دشوار بانکی است.

11

با وام صد میلیون تومانی شهر لوازم خانگی تعیین اقساط در اختیار شماست

هنگام مراجعه به بانک برای اخذ وام، مبلغ اقساط ماهانه و مدت زمان بازپرداخت بر اساس سیاست های تعیین شده در بانک ها قابل اجرا است.

این را هم باید در نظر بگیرید که به ازای دیرکرد در پرداخت اقساط خود علاوه بر سود تعیین شده باید مبلغی را نیز به عنوان جریمه پرداخت کنید.

در حالی که اگر شهر لوازم خانگی را برای دریافت 100میلیون تومان وام خرید وسایل خانگی، انتخاب کنید، تعیین دوره بازپرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

از همین رو می توانید برای بازپرداخت مبلغ مورد نظر، یکی از طرح های 6، 12 یا 24 ماهه را بر اساس شرایط مالی خود انتخاب کنید.

برندهای معتبر در شهر لوازم خانگی

ممکن است برخی از افراد تصور کنند که خرید لوازم خانگی با استفاده از وام تنها محدود به برخی از برندها می شود، در حالی که فروشگاه بزرگ لوازم خانگی چنین شرایطی را در نظر نمی گیرد.

شما می توانید از میان کالاهای مرغوب و باکیفیتی که در این فروشگاه عرضه می شود، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و هزینه آن را به صورت اقساط پرداخت کنید.

تمامی اجناسی که در این فروشگاه عرضه می شود از بهترین برندهای داخلی است که از کارایی و عملکرد بسیار خوبی برخوردار هستند، از طرفی نیز با وجود تنوع زیاد در این فروشگاه انتخاب محصول مورد نظر نیز برای شما آسان تر خواهد بود.

جمع بندی

100میلیون تومان وام لوازم خانگی به شما این امکان را می دهد تا در شرایط کنونی که قیمت اجناس به سرعت در حال افزایش است، وسایل مورد نیاز خود را به راحتی خریداری کنید.

با توجه به اینکه برای دریافت این وام نیاز به ضامن و مراجعه به بانک ندارید، بهترین موقعیت برای آن دسته از افرادی است که به دلیل شرایط سخت اداری از دریافت وام منصرف می شوند.

این را هم باید در نظر بگیرید که نرخ بالای سود بانکی یکی دیگر از دلایلی است که باعث می شود تا افراد تمایل کمتری برای دریافت تسهیلات بانکی جهت خرید لوازم خانگی داشته باشند.

از همین رو فروشگاه بزرگ لوازم خانگی با ارائه وام 100میلیون تومانی، امکان خریدی راحت و مطمئن را برای متقاضیان فراهم کرده است.