به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

چکیده

در سال‌های اخیر، ارزهای دیجیتال یا رمزارزها به یکی از موضوعات جذاب و مورد توجه در حوزه مالی تبدیل شده‌اند. با وجود نوسانات قیمت قابل توجه، بسیاری از افراد به دنبال اخبار و تحلیل‌های مرتبط با این بازار هستند. برای پیگیری اخبار ارزهای دیجیتال، می‌توانید از منابع قابل اعتمادی مانند وبسایت‌ها، رسانه‌های متنوع و نشریات تخصصی در حوزه ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

در این فرایند، مهم است که از منابعی استفاده کنید که به عنوان منابع قابل اعتماد و معتبر شناخته شده‌اند. همچنین، باید به خاطر داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال پویا است و می‌تواند به سرعت تغییر کند؛ بنابراین، پیگیری مداوم اخبار و تحلیل‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

با توجه به اهمیت اخبار، در این مقاله قصد داریم تا وب سایتی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید اخبار لحظه ای ارز دیجیتال از پیگیری کنید. با پیگیری لحظه ای، راحت تر و بهتر می توانید در بازار محبوب کریپتو کارنسی فعالیت کنید و از این بازار سود دریافت نمایید.

آشنایی با وب سایت زوم ارز

وب سایت زوم ارز یک پلتفرم معتبر برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال است. این وب سایت به صورت جامع، اخبار، تحلیل‌ها و اطلاعات مربوط به بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با بررسی وب‌سایت "زوم ارز"، می‌توان به سرعت به دستاوردهای آن پی برد. از طریق بخش‌های مختلف مانند اخبار، تحلیل‌ها، گزارش‌ها و مقالات، کاربران می‌توانند به روزرسانی‌های مهم و جدید در بازار ارزهای دیجیتال دسترسی پیدا کنند.

با توجه به تخصص و تجربه تیم تحلیلی "زوم ارز"، این وب‌سایت به شکلی جامع و قابل فهم اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهد. همچنین جز تیم تحلیلی خبره، تیم زوم ارز یک تیم متشکل از افراد با تجربه در حوزه خبری را در مجموعه مستقر کرده تا به روز ترین اخبار را در 24 ساعت شبانه روز در سایت منتشر کنند.

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به وب سایت زوم ارز مراجعه کنید و به روز ترین اخبار را ببینید و از آن ها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که بخش اخبار در سایت زوم ارز به دو بخش 1)خبر فوری، 2)آخرین اخبار تقسیم می شود که در ادامه به صورت کلی به دو بخش فوق اشاره خواهیم کرد.

  • بخش اخبار فوری ارز دیجیتال زوم ارز

در بخش اخبار فوری، کاربران می توانند به صورت 24 ساعته خلاصه ای از اخبار مهم ایران و جهان را دنبال کنند. در بخش اخبار فوری، خبر ها بدون توضیحات و تنها خلاصه ای عنوان خبر منتشر می شود. با توجه به این موضوع شما می توانید سریعترین دسترسی را به اخبار مهم و فوری پیدا کنید. شما می توانید با مراجعه به بخش اگریگیتور خبری اخبار فوری سایت زوم ارز، به راحتی به تمام خبر های فوری دسترسی پیدا کنید.

  • بخش آخرین خبر ارز دیجیتال زوم ارز

بخش آخرین خبر مختص به افرادی است که علاقه دارند تا اخبار را با جزئیات دنبال کنند. با مراجعه به بخش آخرین خبر که در صفحه اصلی وب سایت مستقر است، شما می توانید اخبار 24 ساعته بازار کریپتو کارنسی را به صورت کامل و با جزئیات دنبال کنید.

برعکس اخبار فوری که تنها خلاصه ای از عنوان خبر های مهم منتشر می شود، در بخش آخرین خبر همان‌طور که گفتیم، اخبار به صورت کامل از وب سایت های معتبر خارجی ترجمه می شوند و با زبان فارسی در وب سایت منتشر می گردد. با توجه به سطح خبر ها، هر کاربری با هر سطح از علم و دانش از بازار ارزهای دیجیتال، می توانند متوجه خبر ها شوند.

اخبار فاندامنتال در وب سایت زوم ارز

اگر تا به حال به سراغ تحلیل ارزهای دیجیتال رفته باشید، می دانید که تحلیل به دو بخش تکنیکال و فاندامنتال تقسیم می شود. تحلیل تکنیکال که مربوط به پیش‌بینی قیمت است؛ اما تحلیل فاندامنتال به بررسی اخبار مربوط می شود.

با تحلیل تکنیکال به تنهایی می توان معاملات ارزهای دیجیتال را انجام داد چراکه شما قیمت را پیش‌بینی می کنید اما به تنهایی فقط با تحلیل فاندامنتال انجام معاملات ارز دیجیتال کمی سخت است ولی با این حال برخی ها تنها با تحلیل فاندامنتال معامله می کنند.

برای اینکه شما نیز بتوانید چنین تخصصی پیدا کنید و تنها با تحلیل فاندامنتال ترید کنید، باید اخبار را به صورت شبانه روز دنبال و بررسی نمایید. بررسی اخبار به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید در بازار ارزهای دیجیتال معامله کنید.

برای اینکه بتوانید اخبار ارزهای دیجیتال را به صورت دقیق مشاهده کنید باید به سراغ بخش اخبار فاندامنتال سایت زوم ارز بروید. با مراجعه به این بخش، اخبار نسبتاً بیشتری را مشاهده خواهید کرد و در نتیجه ممکن است بتوانید معاملات بیشتری با اخبار باز کنید. برای مراجعه به بخش فاندامنتال کافی است وارد بخش اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال سایت زوم ارز شوید. با مراجعه به این قسمت تمامی اخبار برای شما نمایش داده می شود و می توانید به راحتی اخبار را دنبال کنید.

اخبار ارز دیجیتال در سایت زوم ارز

جز بخش های فوق، در سایت زوم ارز شما می توانید به تنهایی اخبار مهم ترین و معروف ترین ارز های دیجیتال را به صورت جداگانه مشاهده کنید. برای مثال فرض کنید که قصد ترید بر روی ارز دیجیتال شیبا اینو را دارید. حال اگر قصد مشاهده اخبار رمز ارز فوق را داشته باشید، به جای اینکه در بین تمام خبر ها به دنبال خبرهای مختص به شیبا اینو باشید، می توانید به صورت اختصاصی به صفحه اخبار شیبا در سایت زوم ارز مراجعه کنید. با مراجعه به این قسمت تمام خبرهایی که مربوط به شیبا اینو است برای شما نمایش داده می شود. جز اخبار شیبا، در صورت تمایل می توانید برای تأییدیه نهایی معاملات خود سری به بخش تحلیل نیز بزنید. برای مثال پس از مشاهده اخبار شیبا می توانید به سراغ صفحه تحلیل شیبا بروید و نظر تیم تحلیل گر وب سایت زوم ارز را نیز مشاهده کنید. برای مراجعه به بخش تحلیل، کافی است عبارت تحلیل شیبا را در سایت زوم ارز جستجو کنید.

جز اخبار شیبا اینو، شما می توانید اخبار اختصاصی رمز ارز هایی همچون بیت کوین، اتریوم، کاردانو، سولانا، دوج کوین و رمز ارز های برتر بازار را مشاهده کنید. برای دسترسی به صفحه خبری هر یک از رمز ارز های فوق کافی است در سایت زوم ارز عبارت تحلیل و نام رمز ارز مورد نظر خود را جستجو کنید. برای مثال تحلیل بیت کوین، تحلیل اتریوم و.... .

سخن آخر

معامله تنها با اخبار می تواند کمی پر ریسک تر از معاملات با تحلیل تکنیکال باشد. اگر قصد دارید تا با اخبار ترید کنید، ابتدا با خطرات و ریسک های این نوع معامله مطلع شوید و سپس معاملات خود را آغاز کنید. برای ترید با اخبار، حتماً اخبار را از منابع معتبر همانند سایت زوم ارز مشاهده کنید.

منبع: https://zoomarz.com/