به گزارش پایگاه خبری نشان :

داشتن یک عزیز که در بیمارستان بماند می تواند برای همه استرس زا باشد، به همین دلیل است که بسیاری از مراکز درمانی خدمات پرستاری در منزل را ارائه می دهند. بسیاری از بیماران در خانه راحت تر بهبود پیدا میکنند تا این که در بیمارستان بمانند. پرستاری در منزل نیز راه حلی مقرون به صرفه است که در زمان و هزینه شما به دلیل عدم مراجعه به بیمارستان صرفه جویی می کند.

خدمات پرستاری در منزل

مزایای خدمات پرستاری در منزل برای بیمار

خدمات پرستاری در منزل راه حلی مطمئن برای حفظ امنیت، شادی و راحتی عزیزان بیمار شما است. در ادامه برخی از مزایای پرستاری در منزل آورده شده است:

1. باعث بهبودی می شود و خطر عفونت ها را کاهش می دهد

خدمات پرستاری در منزل به بیمار کمک می کند تا از عفونت هایی که در بیمارستان ها در معرض آن قرار می گیرد محافظت شود. بعد از جراحی و مراقبت های ویژه ممکن است بیماران نسبت به عفونت حساس تر شوند. مراقبت های پرستاری در خانه می تواند به بیمار کمک کند تا به دلیل کمتر قرار گرفتن در معرض عفونت ها، بهتر و سریعتر بهبود پیدا کند.

2. مقرون به صرفه تر از مراقبت در بیمارستان

ممکن است بیمار به مراقبت های ویژه ای احتیاج داشته باشد که چندین بار در روز انجام شود. مراقبت های داخل بیمارستان معمولاً بسیار گرانتر است و نمی توان بیمار را برای مدت طولانی در بیمارستان نگه داشت زیرا مقرون به صرفه نیست. با استفاده از خدمات پرستاری در منزل میتوانید مراقبت های پزشکی حرفه ای را در آسایش خانه در اختیار بیمارتان قراردهید. خدمات پرستاری در منزل در مقایسه با مراقبت های داخل بیمارستان بسیار مقرون به صرفه تر است.

3. محیط های آشنا

نگهداری طولانی مدت فردی در محیط بیمارستان می تواند بر سلامت روانی او تأثیر منفی بگذارد. بیمارستانها معمولا به دلیل مراجعه مداوم به پزشکان، پرستاران و بیماران به بیمار استرس وارد می کنند.

مراقبت های پرستاری در خانه به بیمار کمک می کند تا مراقبت های پزشکی حرفه ای را در محیط های آشنا دریافت کند. قرار گرفتن در محیط گرم و دوست داشتنی خانه به آرامش ذهن کمک می کند و استرس را از بین می برد. ثابت شده است که ذهنیت سالم و محیط آشنا به بیماران در بهبود بهتر و سالمتر کمک می کند.

دکتر در منزل - آمبولانس خصوصی

5. پشتیبانی از فعالیت های روزانه

برخی از افراد ممکن است در انجام کارهای اساسی مانند حمام، نظافت، آشپزی و غیره مشکل داشته باشند. مراقبت های حرفه ای در خانه انجام این فعالیت های روزانه را نیز تسهیل می کند. پرستار در منزل کارهای سبک خانه مانند شستن لباسها، شستن ظرف ها و آشپزی را انجام میدهد، انجام این کارها به حفظ سبک زندگی مناسب بیمار کمک می کند.

هنگامی که یک بیمار از مشکلات مختلفی رنج می برد، دارو های زیادی باید مصرف کند. با توجه به این که بسیاری از پزشکان برای مشکلات مختلف داروهای متفاوتی تجویز میکنند، مدیریت نسخه و مدیریت مصرف دارو بسیار مهم است. بسیاری از افراد مسن هنگام مصرف دارو دچار سردرگمی می شوند و گاهی اوقات این می تواند منجر به مشکلات جدی سلامتی برای بیمار شود. مراقبین حرفه ای برای مدیریت نسخه ها و داروها آموزش می بینند تا اطمینان حاصل شود که بیمار در زمان مناسب مراقبت ها و داروهای کافی و صحیح را دریافت می کند.

6. همراهی و مصاحبت با بیمار

تعامل اجتماعی برای سالم ماندن در مراحل بعدی زندگی مهم است. نقش پرستار در منزل به عنوان همراه مورد اعتماد برای فعالیتهای اجتماعی و منظم مانند مطالعه، پیاده روی، غذا، بازی، تماشای فیلم و سایر فعالیتها دو برابر می شود.

همراهی بیمار در این فعالیتها به بیماران کمک کند تا کمتر احساس تنهایی و رها شدن داشته باشد. این مشکلات ممکن است سایر مشکلات سلامتی را نیز ایجاد کند. همراهی بیماران در خارج از خانه برای انجام کارهای اساسی مانند خرید، ویزیت پزشک و ... می تواند تاثیر مضاعفی در بهبود بیمار داشته باشد.

 این ها تنها بخشی از مزایای خدمات پرستاری برای بیمار است؛ اما اگر در خانه سالمند یا کودکی دارید که نیاز به مراقبت دارند و نمی خواهید عزیزانتان را به مهد کودک یا خانه سالمندان ببرید میتوانید، از خدمات پرستار کودک و پرستار سالمند در منزل بهره مند شوید و از عزیزانتان در محیطی آشنا آرام و امن مراقبت کنید.

چرا آسانیسم را انتخاب کنیم؟

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با استفاده از سال ها تجربه در زمینه خدمات بهداشت و درمان، با جمع آوری پرستاران متبحر و آموزش دیده از طریق موسسات معتبر در سطح کشور، مفتخر به ارائه سرویس پرستار کودک، پرستار سالمند، خدمات پزشکی درمنزل، تزریقات در منزل، اعزام آمبولانس خصوصی و چندین خدمات متنوع و مورد نیاز مرتبط دیگر است.

پرستار سالمند - آمبولانس خصوصی در تهران

پلتفرم خدمات پرستاری در منزل آسانیسم چه سرویس هایی ارائه میدهد؟

 • مراقبت و نگهداری تخصصی از بیمار
 • انجام کلیه تزریقات در منزل
 • تعویض سوند
 • نمونه گیری و آزمایشات
 • آمبولانس خصوصی 
 • تعویض بخیه و پانسمان
 • نظارت بر مصرف صحیح دارو
 • کمک به داشتن تحرک و اجرای صحیح فعالیت های تجویز شده توسط پزشک
 • یاری رساندن در انجام کارهای شخصی مانند دستشویی، استحمام، لباس پوشیدن و ...
 • توجه به رژیم غذایی
 • هم صحبتی

برای ثبت درخواست خدمات پرستاری کافی است به سایت آسانیسم به نشانی asanism.com مراجعه کنید و اطلاعات ابتدایی را در فرم مربوطه وارد نمایید. پس از آن کارشناسان آسانیسم برای هماهنگی بیشتر از بابت پرستار، قیمت و روز مد نظر با شما تماس خواهند گرفت.

روش بعدی درخواست پرستار در منزل از طریق شماره تلفن آسانیسم است. شما می توانید با شماره گیری تلفن 02189514141 به این اطلاعات دست یافته و درخواست خود را ثبت نمایید.