به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش "ورزش سه"، الهلال عربستان با پیروزی 7-0 برابر الدحیل به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. رامون دیاز در نشست خبری پس از بازی گفت: امشب پرقدرت ظاهر شدیم و الهلال مستحق پیروزی بود. من از نتیجه پرگل بسیار خوشحالم، اما این بدان معنا نیست که الدحیل تیم آسانی است. از نظر من بازیکنان، هواداران و آرامش ذهنی، پشت پیروزی پرگل امروز مقابل الدحیل بودند.

رامون دیاز با اشاره به تقابل الهلال و اوراواردز در سال 2017 که در آن تیم عربستانی با شکست 2-1 مقابل تیم ژاپنی در کسب عنوان قهرمانی ناکام ماند، در خصوص رویارویی دوباره با این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما به دنبال قهرمانی و تکرار عنوان خودمان هستیم. ما در بازی قبلی مقابل این تیم شرایط سختی را پشت سر داشتیم.

وی افزود: در آن مسابقه کارلوس ادواردو برزیلی مصدوم شد و بازیکنان چندین موقعیت را از دست دادند، اما برای فینال پیش‌رو آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی الهلال تأکید کرد: من به عنوان سرمربی باشگاه الهلال، باید به تمام عناوین قهرمانی دست پیدا کنم، چرا که مدیریت باشگاه همه چیز را فراهم کرده است.

دیاز در پایان گفت: باشگاه الهلال پس از راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا، حالا برای قهرمانی در لیگ عربستان و جام پادشاهی تلاش خواهد کرد.