به گزارش پایگاه خبری نشان :

کارلوس کی‌روش در بازگشت دوباره به فوتبال ایران مهدی قایدی را به اردوی تیم ملی دعوت کرد اما نام این بازیکن را در لیست نهایی برای سفر به دوحه قرار نداد و این موجب افت روحی و روانی مهدی قایدی شد. او هفته‌ها بود که گل نمی‌زد و ریکاردو ساپینتو به این مسئله به صراحت اشاره کرد که عدم دعوت از برخی از بازیکنانش برای حضور در لیست نهایی نهایی موجب افت روحی و روانی آنها شد.

افت مهدی قایدی خیلی زود به پایان رسید، او بعد از قهرمانی به همراه استقلال در سوپر جام اینروزها به همراه استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی تلاش می‌کند و از همه مهمتر یکی از خوب‌های استقلال است. او در بازی پایانی استقلال در سال جاری که در برابر فولاد برگزار شد، زننده گل دوم تیمش بود و پیش از این بازی هم در دیدارهای مهم به کمک استقلال آمده بود.

مهدی قایدی چشم انتظار لیست امیر قلعه‌نویی است. او در جریان بازی با گل‌گهر برخورد گرمی با امیر قلعه‌نویی داشت و بدون شک اگر اینبار به اردوی تیم ملی دعوت شود، با روحیه بهتری در اردو حاضر می‌شود، چرا که اینروزها یکی از ستاره‌های بی‌چون چرای لیگ برتر است و رد پای او در موفقیت‌های استقلال به وضوح دیده می‌شود.