به گزارش پایگاه خبری نشان :

 با شروع فصل جدید لیگ برتر، پرسپولیسی‌ها تغییرات زیادی را در ترکیب خود دیدند و بارها، پست بازی بازیکنان این تیم دچار تغییر شد. این موضوع روی کیفیت عملکرد بازیکنان هم تاثیرگذار بود تا جایی که فلش انتقادات را به سمت‌شان چرخاند. 

علیرضا بیرانوند یکی از بازیکنانی بود که به نظر می‌رسید وارد دوران افت خود شده و با روندی که در پیش گرفته بود، شاید حتی شماره یک تیم ملی را از دست می‌داد، اما حالا اوضاع برای او بهبود پیدا کرده و سه بازی پیاپی می‌شود که دروازه‌اش را بسته نگه داشته است.

در ۱۰ دیدار گذشته، بیرانوند ۸ بار درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت که حاصل آن ۴ کلین شیت بوده و خبر بهتر اینکه ۳ کلین شیت پیاپی طی ۳ بازی اخیر برای او و سرخپوشان ثبت شده است. بیرانوند مقابل تراکتور تبریز، استقلال ، سپاهان اصفهان، شهرخودرو مشهد، پیکان، شاهین بوشهر، ماشین‌سازی تبریز و فولاد خوزستان به میدان رفته که برابر استقلال، شاهین، ماشین‎سازی و فولاد کلین شیت کرده است. در هر ۴ بازی هم موقعیت‌هایی روی دروازه سرخپوشان خلق شد، ولی او توانست از قفس توری تیمش محافظت کند.

همچنین در دو بازی مقابل پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان نوبت به بوژیدار رادوشوویچ رسید که دروازه‌بان پرسپولیس شود و در هر ۲ دیدار، پرسپولیس گلی دریافت نکرد.

در حال حاضر، پرسپولیس از ۱۰ بازی گذشته خود ۵ گل دریافت کرده که احسان حاج‌صفی (تراکتور)، کی‌روش استنلی و محمد محبی (سپاهان)، فرشاد فرجی (شهرخودرو) و سعید واسعی (پیکان) زنندگان گل به پرسپولیس تا اینجای کار بودند.

گفتنی است برای اولین بار مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی، لقب «هیولا» را به علیرضا بیرانوند داد و حالا بیرانوند با ۳ کلین‌شیت پیاپی نشان داد به روز‌های خوب خود نزدیک شده است./میزان

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .