به گزارش پایگاه خبری نشان :

صهبا شرافتی پدیده نوظهور تلویزیون ایران است که نقش روناک خواهرزاده نوری را در سریال نون. خ بازی کرده است. او در این سریال نقش دختری قدرتمند و تا حدود زیادی قلدر را ایفا می کند.

1NulNS79HSbG

صهبا شرافتی متولد ۸ مهر ماه سال ۷۹ است. این بازیگر ۲۰ ساله هرچند مدتی است که در عرصه کار می کند اما اولین کار حرفه ای او سریال طنز نون.خ ساخته سعید آقاخانی است. صهبا شرافتی در این سریال نقش روناک خواهرزاده  نوری خانزاده با بازی سعید آقاخانی را بازی می کند.

او به رونی کلمن هم در این سریال معروف است. چهره خشن روناک و کارهای همراه با جدیت و خشونتش باعث شده تا مردان روستا از او بترسند. رفتار خشن روناک از او شخصیتی خاص ساخته است. صهبا شرافتی تیپ و شخصیتی بسیار ساده دارد و برخلاف نقشی که در سریال نون.خ بازی می کند دختری بسیار لطیف با طبعی شاعرانه است.

او در پیامی که در صفحه اینستاگرامش برای سعید آقاخانی در روز تولدش نوشته آورده است: ورود شما به زندگی، مصادف بود با بهترین روز زندگی من تولدت مبارک سعید آقاخانی ،ممنون که با من با صبربرخورد کرد و انرژی مثبت دادی.

عکس های صهبا شرافتی از سریال نون. خ و شرح عکسی که برای آنها نوشته نشان دهنده صمیمیت او با گروه فیلم برداری و دست اندرکاران این سریال است. او مانند کژال یکی از دختران نورالدین خانزاده نقش حامی را برای دختران نودالدین دارد و از آنها محافظت می کند.

نوشته های صهبا شرافتی نشان می دهد او تلاش زیادی برای رسیدن به بازیگری کرده است اودر شرح عکسی که از خودش در سریال نون.خ منتشر کرده  نوشته: برای خواسته هایت بجنگ و پیگیر باش و از هیچ چیز خجالت نکش.

8veJFcCiDYra

شخصیت روناک در سریال نون.خ بسیار نزدیک به شخصیت کژال دختر ته تغاری نورالدین خانزاده است و به دلیل شباهت چهره و گریم و شخصیت این دو بسیاری از کاربران این دو را اشتباه گرفتند اما روناک شخصیت تازه وارد سریال نون.خ است. صهبا مجرد است و هنوز ازدواج نکرده. اسم خاص او باعث شده نامش بیشتر از سایر بازیگران مورد توجه قرار گیرد./ کولاک

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .