به گزارش پایگاه خبری نشان :

عروس جوان چینی برای انجام یک رسم دیرینه ازدواج در این کشور، مرد ایده آل خود را به شکلی عجیب مورد آزار قرار داد. این عروس جوان اهل استان " گوانگ دونگ" چین پیش از ترک خانه پدرش و همراه شدن با داماد اقدام به برگزاری امتحان انگلیسی از او کرد.

در این تست، دختر جوان که هویتش مشخص نشده از این پسر خواست تا به یک مکالمه ضبط شده گوش داده و سپس در کمترین زمان ممکن به سوالاتی در مورد او پاسخ دهد.

LncUFPc2xOuW

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی تهیه شده داماد را که سرگرم پاسخ دادن به سوالات عروس است نشان می‌دهد. در این ویدئو چند مرد و زن جوان در اطراف این دو نفر دیده می‌شوند. سرانجام در پایان داماد با وجود آنکه موفق به پاسخ دادن ۲ سوال این تست نشده بود از طرف این دختر به عنوان همسر آینده انتخاب شد. داماد مدت ۳ سال در خارج تحصیل کرده بود و به همین دلیل تا حدودی به زبان انگلیسی تسلط داشت. داماد با وجود موفقیت در این تست آن را ناعادلانه خواند و گفت صدای ضبط شده با لهجه اصلی بوده و سرعت مکالمه ۱.۵ برابر بیشتر از حد معمول بوده است.

گفتنی است؛ طبق رسوم سنتی ازدواج در چین داماد در روز جشن عروسی باید به خانه عروس رفته  و طبق رسم سنتی عروس یا افراد حاضر در خانه پدر او باید تلاش کنند تا برای داماد ایجاد مزاحمت کنند. در یکی از عجیب‌ترین اتفاقاتی که پیشتر در یک مراسم عروسی در چین رخ داده بود مهمانان با رسیدن داماد به خانه عروس اقدام به بستن او به تیر چراغ برق کرده بودند و در مورد دیگر داماد هنگام فرار با خودرو زیر گرفته شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .