به گزارش پایگاه خبری نشان :

در اینترنت برخی اوقات ویدئو‌هایی مشاهده می‌شود که پرسش‌های فراوانی را برمی انگیزد. ویدئویی که دو مرد را حین موتورسواری در حال حمام کردن نشان می‌دهد از همین نوع ویدئو‌ها است. این اتفاق عجیب و باورنکردنی به تازگی در جنوب ویتنام رخ داده است.

 

HGf9ar89PFd3

در ویدئوی منتشر شده دو مرد موتورسوار در حالی که سر آن‌ها مملو از کف صابون است یک سطل پر از آب در بین آن‌ها دیده می‌شود. در حالی که یکی از آن‌ها مشغول راندن موتورسیکلت است، دیگری سطل کوچکی را پز از آب کرده و روی سر خود و راننده می‌پاشد. تمام این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که موتورسیکلت در یک جاده در حرکت است.  
این ویدئو پس از انتشار در یک صفحه فیسبوک محلی تبدیل به ویدئویی داغ شد. انتشار گسترده این ویدئو موجب شد تا مسئولان پلیس محلی با کمک شماره پلاک موتورسیکلت اقدام به شناسایی این دو مرد متخلف کنند. بنا به گزارش BBC و به اعلام پلیس محلی این دو فرد به علت عدم رعایت قوانین رانندگی و همچنین رفتار عجیب خود جریمه شدند.   پلیس در تحقیقات بیشتر خود دریافت که موتورسیکلت متعلق به این دو نفر نیست و آن‌ها آن را از فرد دیگری قرض گرفته بودند. پلیس ویتنام همچنین فردی را که موتورسیکلت خود را به این دو مرد کرایه داد جریمه کرده است./روزپلاس

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .