به گزارش پایگاه خبری نشان :

تصاویری که به تازگی منتشر شده است اقدام زیبای مامور پلیس در یکی از خیابان‌های ایالت کارولینای شمالی آمریکا را نشان می‌دهد. " مایکل ریورز"، مامور پلیس جوان در عملی انساندوستانه غذای خود را با یک زن بی خانمان تقسیم کرد. در یکی از تصاویری که منتشر شده است این مامور پلیس جوان را در حالی که در کنار این زن بی خانمان نشسته و مشغول خوردن ناهار است نشان می‌دهد.

بنا به گفته " کریس بارنز"، یکی از شهروندان محلی، همسرش با دیدن این صحنه زیبای تصمیم گرفت تا آن را ثبت کند. " کاسی " هنگامی که مامور جوان را در حال خوردن پیتزا و نوشیدنی با این بی خانمان دید فورا با تلفن همراه خود تصاویری از آن‌ها تهیه کرد.

آقای بارنز با انتشار یکی از این تصاویر در فضای مجازی در کپشنی نوشت: «همسرم برا خوردن ناهار به بیرون رفته بود. او در هنگام بازگشت این مامور پلیس جوان را دید که پیتزایش را با یک بی خانمان تقسیم کرده است.

BqKOAb0iewSP

بنا به گزارش یاهو نیوز، مامور پلیس " مایکل ریورز "، که مدت ۸ سال است در اداره پلیس گولدس برو کار می‌کند در اوایل همان روز این زن بی خانمان را در خیابان دیده بود. او به یاهو نیوز گفت: «من در حال رد شدن از کنار این زن بی خانمان بودم که نوشته روی تیشرت او توجه ام را جلب کرد. روی تیشرت این زن نوشته شده بود: «بی خانمان بودن سریع‌ترین راه برای بی کَس شدن است.» برای لحظاتی ذهنم درگیر بود. شاید این اتفاق برای من هم رخ می‌داد؛ بنابراین هنگام ناهار با گرفتن یک پیتزا دوباره به جایی که این زن حضور داشت بازگشتم و با هم ناهار خوردیم و صحبت کردیم.»

گفتنی است؛ این عمل انساندوستانه مامور جوان واکنش کاربران را به همراه داشت و بسیاری این مامور جوان را مورد تمجید قرار دادند.

VNnmnKkgMwjz

باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .