به گزارش پایگاه خبری نشان :

به نقل از گاردین، فروش خیره کننده این ماسک‌ها نشان می‌دهد مردم هنوز مرز بین سلامت و مد را نمی‌شناسند یا رعایت نمی‌کنند.

کیم کارداشیان که به عنوان ستاره برنامه‌های تلویزیونی عامه پسند شناخته می‌شود، ماسک‌های خود را در پنج رنگ برای پوست‌های مختلف روانه بازار کرد و طبق گزارش‌ها در کمتر از ۳۰ دقیقه کل ماسک‌ها به فروش رسید و اکنون بسیاری از افراد در فهرست پیش خرید این ماسک‌ها ایستاده اند.

البته اسکیمز اعلام کرد که ۱۰۰۰۰ ماسک به موسسات خیریه مختلف محلی در لس آنجلس اهدا خواهد کرد، اما بررسی نمونه‌های اولیه این ماسک‌ها نشان می‌دهد هیچ خبری از رعایت نکات بهداشتی در این ماسک‌ها نیست و صرفا با هدف افزایش درامد کارداشیان تولید شده اند. البته کارداشیان تنها فردی نیست که سعی کرده از کرونا به نفع خود استفاده کند و بسیاری از برند‌های مشهور نیز اقدام به تولید ماسک کرده اند. با این حال اغلب این ماسک‌ها چندان بازدهی قابل توجهی ندارند و حتی ماسک‌های خانگی معتبر‌تر از این نوع ماسک‌های گرانقیمت هستند.

00H2KPv8gVIB

هر یک از ماسک‌های کارداشیان ۸ دلار قیمت دارند. جالب است که خود کارداشیان نیز در وب سایت فروش اشاره کرده این ماسک‌ها تزئینی و غیر بهداشتی هستند و درواقع با برچسب "غیر پزشکی" رده بندی شده اند. وب سایت هشدار می‌دهد که ماسک حاوی فیلتر تنفسی نیست و خطر ابتلا به بیماری کرونا را برطرف نمی‌کند، با این وجود اغلب خریداران این ماسک با هدف چشم و همچشمی در دوران همه گیری کرونا ماسک‌ها را خریداری کرده اند./انتخاب

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .