به گزارش پایگاه خبری نشان :

برای آنکه بتوانیم رکوردهای خاصی را در زندگی خود ثبت کنیم، نیازی به شگفت انگیز بودن با ناخن های بلند، موهای بلند، دستانی پر قدرت و... نیست و گاها می توان با اقداماتی جالب و شاید حتی گاها طولانی بتوانیم رکوردهای خاصی را از خود برجای بگذاریم که شاید شنیده شدن تلاش و زحمت ما باعث شوکه شدن تعداد زیادی از اطرافیانمان گردد.

برای مثال خانم رزماری نوروود و همسرش آقای سین کادمن پس از گذشت 9 ماه تلاش و زحمت از محصولی کشاورزی بسیار خاص و غول پیکر رونمایی کردند که توانست با بازتاب فراوانی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

rI56cVjiUfUk

خانم رزماری نوروود و آقای سین کادمن پس از گذشت 9 ماه تلاش و زحمت در حیات خانه خود از کلم بسیار غول پیکری رونمایی کردند که ابعاد آن چیزی نزدیک به ارتفاع یک انسان عادی می باشد! این زوج مسن سال های زیادی است که در حال پرورش و رشد سبزیجات هستند که این کلم بزرگترین محصول کاشته شده آنها می باشد.

8zcrjXXcrOKP

خانم نوروود 70 ساله این گونه گفت:" این واقعا باور نکردنی است که کلم این میزان بزرگ شده است. ما کلم های زیادی داشتیم و میخواستیم آنها را با هم پرورش دهیم و اما هیچ یک از آنها همانند این کلم رشد نکردند و ما هم تصمیم گرفتیم تا این کلم را فقط پرورش دهیم. اما باز هم این امکان وجود داشت که کلم بیشتر رشد کند، اما حشرات شروع به خوردن آن نموده بودند و ما تصمیم گرفتیم که جلو رشد آنرا بگیریم و این برای ما بسیار سخت بود"./نمناک

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .