به گزارش پایگاه خبری نشان :

لحظه شیر دادن مادری که در کما بود به دختر بچه گرسنه‌اش، صحنه‌ای احساسی را ایجاد کرد.

nVojlkg9EbFw

ماجرا از این قرار است که ماریا لورا فریرا زن ۴۲ ساله ساکن شهر سان فرانسیسکو هنگام پیاده شدن از موتورسیکلت مورد حمله شدیدی قرار گرفت و در این درگیری ضربه‌ای به سرش وارد شد و روی زمین افتاد. فریرا به مدت یک‌ ماه به کما رفت و پزشکان به خانواده‌اش گفتند که او در خطر مرگ مغزی قرار دارد و حتی به آن‌ها پیشنهاد دادند تا اعضای بدن او را اهدا کنند.

اما مارتین دلگادو همسر فریرا اصرار داشت که همسرش از کما خارج می‌شود. پانزده روز بعد یک آزمایش پزشکی نشان داد که این مادر که سه فرزند دارد، فعالیت عصبی دارد، اما بیدار نیست.

gRjIQ0lyAyGX

اواخر هفته گذشته در حالی که کوچکترین دختر این زوج به دیدار مادرش در بیمارستان رفت، در کنار او نشست و به‌دلیل گرسنگی شروع به جیغ و فریاد زدن کرد. در کمال ناباوری زن که تا آن لحظه در کما بود، خود را آماده شیر دادن به فرزندش کرد. در این لحظه همه شاهدان با دیدن این معجزه احساسی که مادر و دختر در آغوش هم قرار گرفتند، گریه می‌کردند.

هر چند هنوز فریرا هوشیاری کامل ندارد، اما او دخترش را درک کرد و غریزه مادری باعث شد تا او حرکتی انجام دهد و فرزندش را سیر کند. دلگادو پدر خانواده همچنان اطمینان دارد که دوباره همه چیز به حالت قبل باز می‌گردد. این زوج دارای سه فرزند ۱۷، ۱۳ و ۲ ساله هستند./باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .