به گزارش پایگاه خبری نشان :

 از جمله مجموعه های تلویزیونی است که برای ایام نوروز تهیه می شود. تا کنون دو فصل سریال نون خ از تلویزیون پخش شده است و فصل سوم سریال نون خ نیز برای نوروز 1400 پخش می شود. سریال نون خ محتوای اجتماعی طنز دارد. سریال نون خ در استان کرمانشاه فیلمبرداری شد و طرفداران بسیاری میان مخاطبان تلویزیون دارد.

سریال نون خ

حضور اکبر عبدی در سریال نون خ منتفی شد

«آقاخانی» کارگردان سریال «نون خ۳»: با توجه به شرایط بیماری کرونا در این فصل، تمام بازیگران با ماسک بازی می‌کنند.

فقط در مواقع دیالوگ گفتن ماسک را از روی چهره‌هایشان بر می‌دارند؛ حتی در خود سریال هم کاراکتر کرونایی داریم.

اکبر عبدی هم قرار بود در این فصل کنارمان باشد، اما به دلیل مشکلاتی که پیش آمد، خودشان دوست نداشتند که در کار حضور داشته باشند.

سریال نون خ

حال و هوای کرونایی در فصل سوم سریال نون خ

کارگردان سریال «نون خ۳» گفت:اگر روزی مردم با دیدن آثارم شاد نشوند، بی شک روز مرگم خواهد بود.کرونا و سرمای محیط به شدت کار ما را سخت کرده است.

با توجه به شرایط بیماری کرونا در این فصل، تمام بازیگران با ماسک بازی می‌کنند و فقط در مواقع دیالوگ گفتن ماسک را از روی چهره هایشان بر می‌دارند. حتی در خود سریال هم کاراکتر کرونایی داریم.

اکبر عبدی هم قرار بود در این فصل کنارمان باشد، اما به دلیل مشکلاتی که پیش آمد، خودشان دوست نداشتند که در کار حضور داشته باشند.

این سریال ظرفیت ساخت فصل ۴ را هم دارد؛ دو هفته تا پایان فیلمبرداری و اتمام کارمان مانده و همزمان تدوین کار هم در حال انجام است.

بازگشت علی صادقی به سریال نون خ

 مهدی فرجی ـ تهیه کننده مجموعه "نو.خ" با انتشار تصاویری جدید از مراحل ساخت این سریال، به دشواری های کار در روزهای کرونایی و زیر بارش برف و باران زمستانی اشاره کرده است.

او درباره روند ساخت این سریال در شرایط کنونی، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته است: این روزها علاوه بر بیماری کرونا، سرمای شدید هوا نیز بر سختی های کار اضافه شده است. تیم تولید، خستگی ناپذیر زیر بارش برف سنگین تلاش می کنند تا همه چیز برای یک تولید خوب فراهم باشد.

علاوه بر بازیگران دو فصل پیش، اکبر عبدی بازیگر جدید این سریال است و علی صادقی نیز که در فصل دوم حضور نداشت، در این فصل حضور دارد.

پیش‌تولید این سریال از اواسط تابستان امسال آغاز شده و تصویربرداری آن از اواسط مهرماه در تهران آغاز شده است.

سعید آقاخانی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، ماشاالله وروایی، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، سیروس سپهری، صهبا شرافتی، سیروس حسینی‌فر، یوسف کرمی، سیدحسین موسوی، آتنا مهیاری، علی اخوان، شقایق فتاحی و نارین ایوبی بازیگران این سریال هستند.

سریال نون خ

خواستگاری بازیگر نقش سلمان از شیرین در سریال نون خ

یکی از سکانس‌هایی که امروز ضبط شد سکانس خواستگاری و مراسم عروسی کاراکتر سلمان از شیرین دختر نورالدین خانزاده بود، در این سکانس سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان سریال «نون. خ» به همراه بازیگران اصلی و بومی که در فصل‌های ۱ و ۲ حضور داشتند، مقابل دوربین رفتند.

​هدیه بازوند کاراکتر دختر نورالدین خانزاده در سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی را بر عهده دارد. این بازیگر در سریال نون خ نقش مقابل پاشا جمالی ( مهیار پسر کیوان) را بازی می کند.

شایعاتی درباره ازدواج هدیه بازوند بازیگر نقش روژان در فضای مجازی با انتشار عکس های وی با برادرانش پیچیده است، گفتنی است وی مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است.

دومین فصل سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی این روزها از شبکه یک سیما در حال پخش است و با حضور بازیگران قدیمی و معرفی چند بازیگر جدید مقابل دوربین رفت.

صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در این سریال است که از چهره های جوان دنیای هنر است و به خوبی عهده ایفای نقش متفاوت روناک برآمده است.

با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از این بازیگر جوان را در اختیارتان قرار بدهیم.

عکس های صهبا شرافتی روناک سریال نون خ

فصل اول سریال نون خ نوروز سال 98 روی آنتن شبکه یک سیما رفت و توانست نظرات مثبتی از سوی مخاطبان دریافت کند و دومین فصل این سریال این روزها در حال پخش است.

یکی از بازیگران جدیدی که به فصل دوم این سریال اضافه شد صهبا شرافتی است که از هنرمندان تازه کار و کرد زبان است و دانشجو است و به نظر میرسد بازی در سریال نون خ اولین تجربه بازیگری او در دنیای تصویر است.

سریال نون خ

بازی در نقش روناک،دختر با هیبهتی که خواهرزاده نورالدین خانزاده است و نقش کژال در فصل اول سریال را تداعی میکند یکی از کاراکترهایی است که با استقبال مواجه شد.

ظاهر صهبا شرافتی با اقتدار خاصی که دارد تطابق زیادی با نقش روناک دارد و به نظر بسیاری از مخاطبین این سریال به خوبی توانسته از عهده ایفای نقشش برآید.

اطلاعات زیادی از این بازیگر جوان و تازه کار در دسترس نیست و تنها تصاویری از او را گردآوری کرده ایم که در اختیارتان قرار میدهیم./نمناک