به گزارش پایگاه خبری نشان :

سارا و نیکا فرقانی بازیگران دو قولوی سریال پایتخت می باشند. سارا و نیکا سال ۱۳۸۳ در تهران متولد شده اند و نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است. سارا و نیکا بازیگری برای اولین بار با حضور در سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس تجربه کرده اند. پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود ولی بخاطر حادثه ای که برایش پیش آمد دیگر نتوانست این ورزش را ادامه دهد. خبرهای جدید در مورد سارا و نیکا را در ادامه می خوانید

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه‌های گوناگونی که با رسانه‌ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه‌ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس‌های زیادی از سارا و نیکا در کنار‌های سگ‌های مختلف منتشر شده است.

سارا و نیکا فرقانی

مادر سارا و نیکا در یک مصاحبه گفت راستش باخانم غفوری (تهیه کننده) و آقای مقدم قرار گذاشتیم هرسال که سریال پایتخت ساخته بشه سارا ونیکا را بیاوریم ایران تا بازی کنند و بعد به سوئد بازگردند. فعلا نمی خواهیم بچه ها بازیگر شوند زیرا الان در مرحله ای هستند که باید درس بخوانند و بازی در پایتخت برایشان کافی است.

اولین تجربه بازیگری سارا و نیکا فرقانی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۸۴ بر میگردد که ۹ ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می‌کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده‌ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.