به گزارش پایگاه خبری نشان :

سعید درخشانی در خصوص کمبود روغن جامد در بازار، اظهارکرد: این قلم کالا در بازار کم بوده و مردم نیز سراغ آن را می‌گیرند ولی کمبود وجود دارد.

عرضه دوباره کره در بازار با افزایش ۲ برابری قیمت

وی در پاسخ به دلیل این کمبود گفت: دلیلش را باید از تولید‌کننده پرسید، زیرا خریدار وجود دارد ولی اینکه چرا نیست به تولید‌کننده مربوط می‌شود.

رئیس اتحادیه سوپر مارکت‌ها و مواد پروتئینی با اشاره به گرانی کره در روزهای اخیر نیز خاطر نشان کرد: حدود یک هفته بود که تولید کننده، کره را در بازار عرضه نکرد و از دو روز گذشته که عرضه آن شروع شده، قیمت حدوداً دو برابر شده است.

درخشانی ادامه داد: قیمت کره ۱۰۰ گرمی از ۴۵۰۰ تومان به ۸ هزار تومان و کره ۵۰ گرمی از ۲۳۰۰ تومن به ۴۱۰۰ تومان افزایش یافته است و اینکه مجوزی برای افزایش قیمت گرفته شده یا خیر نیز اطلاعاتی ندارم ولی به هر حال این گرانی‌ها وجود دارد.

وی در پایان به افزایش قیمت تخم‌مرغ در این روزها نیز اشاره کرد و گفت: تخم‌مرغ نیز درحال‌حاضر شانه‌ای ۲۹ الی ۳۰ هزار تومان و حتی تا ۳۲ هزار تومان نیز به فروش می‌رسد؛ البته فروشنده به هر قیمتی که بخرد هزار تا دوهزار تومان گرانتر می‌فروشد؛ بنابراین در همه این اقلام تولیدکننده قیمت را افزایش داده و فروشنده نیز مجبور به گران فروختن است./ اقتصاد آنلاین

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .