به گزارش پایگاه خبری نشان :

پلیس پنسیلوانیای آمریکا به تازگی تصاویری از یک خرس منتشر کرده که آن‌ها را در مقابل ایستگاه پلیس غافلگیر کرده است. این خرس سیاه که سوار بر یک کامیون حمل زباله شده بود تا محل ایستگاه پلیس در بالای آن ماند.

راننده کامیون که متوجه حضور خرس در بالای کامیون خود شده بود راهی جز مراجعه به پلیس به ذهنش نرسید. با این حال ماموران پلیس پس از دریافت شکایت این راننده از انجام هرگونه اقدامی در مورد شکار این خرس خودداری کردند.

j3H9VmQ6QHGw

تصاویری که توسط پلیس محلی پنسیلوانیا در فیسبوک منتشر شده است این خرس سیاه را در بالای کامیون نشان می‌دهد. در یکی از این تصاویر در حالی که حیوان در بالای کامیون ایستاده و به ماموران خیره شده دیده می‌شود. انتشار این تصاویر در فیسبوک حیرت کاربران را برانگیخت و واکنش آن‌ها را به همراه داشت. این پست پس از انتشار ۱۴۰۰۰ بار بازنشر شد و بیش از ۷۰۰ کامنت دریافت کرد.

u3ScaBOL3Fa2

یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این تاریخی ... و عالی بود. اینکه این خرس در حال لبخند زدن است عالی است.» کاربر دیگری در کامنتی طنز نوشت: «این خرس سال‌ها برای ربودن این کامیون لحظه شماری می‌کرد و بالاخره آن را با موفقیت انجام داد.»

TPc9NgHhjcOr

گفتنی است؛ بنا به گفته ماموران پلیس این حیوان در ادامه و پس از قرارگرفتن کامیون در کنار یک درخت از بالای ماشین بدون هیچ آسیبی به پایین پرید و وارد جنگل شد./باشگاه خبرنگاران

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .