به گزارش پایگاه خبری نشان :

صبح روز چهارشنبه 10 دی ماه امسال ماموران کلانتری 163 ولنجک در جریان مرگ مرد 40 ساله ای در بیمارستان مدرس قرار گ رفتند و در بررسی های ابتدایی مشخص شد قربانی جنایت که احمد نام دارد یکی از فروشندگان مواد مخدر است که در منطقه فرحزاد به قتل رسیده است.

درگیری مواد فروشان در فرحزاد

ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که احمد که از فروشندگان مواد مخدر و از متهمان سابقه دار است از چندی قبل به خاطر گم شدن مقداری مواد مخدر به دنبال دزد موادهایش بوده که متوجه می شود یکی از مصرف کنندگان مواد مخدر که از مشتریانش است این مواد را برداشته است.

بدین ترتیب احمد ساعت 5 صبح امروز همراه چند تن از دوستانش با قمه و چوب به پاتوق مرد افیونی رفته که در این صحنه درگیری احمد با ضربه چاقو مرد مواد فروش به قتل رسیده است.

دستگیری قاتل با شلیک پلیس

ماموران با اقدامات فنی و با توجه به سابقه دار بودن قاتل توانستند آدرس خانه وی را در منطقه ملارد به دست آوردند اما وقتی ماموران به محل اعزام شدند مشخص شد که قاتل به خاطر اعتیادش و زندان از خانواده ترد شده و هیچ یک از اعضای خانواده اش از او اطلاعی ندارند.

تیم پلیسی در این مرحله به منطقه فرحزاد رفته و در چند تیم عملیاتی پاتوق هایی را که احتمال می دادند عامل این جنایت رفته باشد مورد پیگیری قرار دادند که خیلی زود قاتل در یکی از پاتوق های افیونی اش شناسایی شد.

ماموران که پاتوق این قاتل معتاد را تحت محاصره قرار داده بودند که عامل جنایت قصد حمله به سمت ماموران وراهی برای فرار را داشت که ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک تیرهوایی کردند و قاتل و همدستش که در صحنه درگیری مرگبار حضور داشتند خود را تسلیم پلیس کردند.

ماموران در بازرسی مخفیگاه متهم وسایل سرقتی زیادی به دست آوردند و مشخص شد که قاتل و همدستش برای تهیه مواد مخدر به جای پول، وسایل سرقتی را در اختیار فروشندگان مواد مخدر قرار می دهند.

عامل جنایت دراعترافاتش گفت: من و احمد در زندان با هم سلولی بودیم و هیچ مشکلی با هم نداشتیم، 6 سال قبل به خاطر سرقت و حمل مواد مخدر به زندان افتادم و به 10 سال زندان محکوم شدم که چند روز قبل با توجه به اینکه 6 سال از دوران محکومیتم را گذرانده بودم به مرخصی آمدم و قرار بود چند روز دیگر به زندان بازگردم.

وی افزود: داخل پاتوق خودم در حال مصرف مواد مخدر بودم که احمد و دوستانش وارد پاتوق شده و من برای دفاع از خودم یک ضربه به او زدم که روی زمین افتاد و من هم پا به فرار گذاشتم.

بنا بر این گزارش، عامل جنایت به دستور بازپرس وهابی در شعبه 2 دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است