به گزارش پایگاه خبری نشان :

یکی از اقدامات خطرآفرین برخی از رانندگان توقف در حاشیه بزرگراه‌ها است. این رانندگان بی خیال و سهل انگار بدون توجه به نتایج حادثه ساز اقدام خود، مبادرت به توقف در کنار اتوبان می‌کنند؛ غافل از اینکه چنین اقدامی می‌تواند به حوادث رانندگی و حتی مرگ آفرین تبدیل شوند.
 

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام خطرناک مشابه دو راننده سواری در یکی از اتوبان‌های انگلیس را به تصویر می‌کشد. «هاروی»، یک راننده کامیون که در حال رانندگی در اتوبان M1 واقع در منطقه هال انگلیس بود کلیپی از اقدام خطرناک این دو راننده تهیه کرد. این کلیپ در ساعت ۲ بعدازظهر روز ۲۹ دسامبر در یورک شر جنوبی تهیه شد.

در ویدئوی تهیه شده دو راننده سواری در حالی که خودروی خود را در حاشیه اتوبان پارک کرده اند، در پشت یکی از خودروها در حال صحبت دیده می‌شوند. در این ویدئو آقای هاروی با دیدن این دو راننده و خودروی آن‌ها بلافاصله لاین خود را تغییر داده و وارد لاین دو می‌شود. این در حالی بود که در صورت هوشیار نبودن این راننده می‌توانست اتفاقی تلخ رخ دهد.

او در گفتگو با دیلی میل در این باره گفت: «۶ سال است که راننده کامیون هستم. در مسیر اغلب چنین صحنه‌هایی را می‌بینم. آن روز نیز دو راننده خودرو‌های خود را در کنار اتوبان پارک کرده و مشغول صحبت بودند. من بلافاصله با دیدن این صحنه لاین کامیون را تغییر دادم و وارد لاین دو شدم.»

حجم ویدیو: 1.72M | مدت زمان ویدیو: 00:00:32