به گزارش پایگاه خبری نشان :

 یک خانم مدلینگ اوکراینی که به گفته ی خودش به شدت عاشق حیوانات است، اکثر اوقات از گربه اش در استوری ها و ... صفحات شخصی اش استفاده میکرد و در میان صحبت هایی بارها به علاقه اش به این گربه ی خانگی ابراز کرده بود اما مدتی بعد با انتشار عکس هایی از تتو روی بدن گربه خود در اینستاگرام که در این بخش از آخرین خبر هم مشاهده می کنید شهرت پیدا کرد اما شهرتی که هرگز محبوبیتی به همراه نداشت.

وی  عکس های ناخوشایندی از گربه ی خود به اشتراک گذاشته و اعتراض تعداد زیادی از دنبال کنندگانش را دریافت کرد. تصمیم او برای انجام این کار یک نوع خشونت علیه حیوانات محسوب می شد و باعث شد که هجمه های زیادی از سمت مخالفان به سمت او روانه شود اما این فرد به جای عقب کشیدن و اعتراف به اشتباه خود، از تصمیمش دفاع کرد و شروع به پست کردن عکس های بیشتری از تتوی بدن این گربه کرد.

 

این عکس ها دوباره در بین مردم رد و بدل شدند و باز هم خانم مدلینگ مورد اتهام قرار گرفت درحالی که او هیچ توجهی به این کامنت های نداشت و همچنان از اقدام زشت خود حمایت می کرد به طوریکه در پیامی اینگونه گفت :" زندگی این گربه از خیلی از شماها بهتر است. او حالش خوب است و از این شرایط رضایت دارد. هرگز به او ظلم نشده و نخواهد شد. من قبلا مقدار کمی از تتو را روی بدن او انجام دادم و دیدم که او هیچ اذیتی نمیشود چراکه همه چیز تحت کنترل بود. "

جالب است بدانید سوزن هایی که برای تتوی روی بدن این گربه استفاده می شد، قطر 1 الی 2 میلیمتری داشت. خانم مدلینگ اظهار داشت که این گربه هیچ دردی را احساس نکرده است و گربه نیز بعد از انجام این کار سریعا به روتین معمولی اش بازگشته و هیچ تغییری در رفتارش ایجاد نشد، اما باز هم هیچکس با این سخنان قانع نشد. بسیاری از کاربران حامی حیوانات در اینستاگرام، هنوز هم کامنت هایی بر علیه اقدام این مدلینگ دارند و این کار را ظلم به حیوانی که نمیتواند درد خود را به شکلی که ما درک می کنیم ابراز کند تلقی می کنند.

بعضی از مردم این کار خانم مدلینگ را یک نوع سوء استفاده از حیوان می دانند. جالب است که خود صاحب گربه هیچ تتویی روی بدنش ندارد اما برای گربه اش این کار را انجام داده است و این کار بی رحمی محض خواهد بود.