به گزارش پایگاه خبری نشان :

«روبرتو مورالس» از سان دیگوی کالیفرنیا در آمریکا هنگام بیرون آمدن از اتومبیل خود در کنار خانه شبحی را دید که شبیه برادرش بود و از کنار اتومبیل به سرعت در حال عبور بود.

او متقاعد شده است که این تصورات به خاطر احساسی است که به برادر درگذشته داشته است و تأیید کرد که او قبلاً این شبح را در آینه ماشین چند روز پیش دیده بود.

EugZf7ucZ5xP

این مرد اولین بار شبح برادرش را درحالی که جلوی ماشین ظاهر شده بود دید و برای این که سوءظن خود را برطرف کند از دوربین عکاسی استفاده کرد تا از چیزی که دیده است مطمئن شود.

با ثبت تصاویر مشخص شد که آنچه او دیده همان چیزی است که در واقعیت اتفاق افتاد، زیرا در تصاویر مشخص است که وقتی مورالس مقداری کالا را از ماشین خود حمل می‌کرد و وقتی از صندوق عقب اتومبیل کیسه‌ای را برداشته و در حال حمل او بوده، سایه‌ای تیره از جلوی او رد شده است.

qwcarp7x3w6X

این مرد فیلم را در سایت معروف ویدیویی تیک تاک قرار داد و گفت: جلوی ماشین نقره‌ای را نگاه کنید، فکر می‌کنم روح او در خانه سرگردان است.

در این کلیپ کوتاه، مردی در حال بارگیری کیسه سیمان از پشت یک وانت بار ظاهر شد و در حالی که یک شبح عجیب و غریب سیاه از آنجا می‌گذشت، باعث شد او از ترس و وحشت بیاستد.

baCte4dWkw6t

بینندگانی که این کلیپ‌ها را تماشا کرده بودن وحشت زده شده و اعتراف کردند که فکر می‌کنند این می‌تواند برادر او باشد.

در حالی که برخی معتقد بودند که این شبح برادر او نیست و در وهله اول یک شبح نیست، این فقط یک خیال یا سایه بود، دیگران گفتند او یک انسان عادی است که با لباس سیاه از آنجا عبور می‌کند.