به گزارش پایگاه خبری نشان :
کریستینا وقتی ۱۷ سال داشت صاحب اولین فرزند خود، ویکتوریا شد. او در آن زمان یک مادر مجرد بود اما زندگی اش زمانی دگرگون شد که در یک سفر با همسر حالای خود آشنا شد. به گقته ی کریستینا، همسرش در همان نگاه اول به او دل باخت و از او خواست باهم ازدواج کنند و صاحب فرزندان زیادی شوند.

بیشتر فرزندان کریستینا همزمان به دنیا آمده اند و همسن هستند! این امر به شکل طبیعی ممکن نیست، بنابراین کریستینا و همسرش برای آنکه بتوانند یکباره صاحب فرزندان زیادی شوند به سراغ استفاده از رحم اجاره ای رفتند تا به سرعت صاحب خانواده ی بزرگی شوند. درست است که کریستینا همه ی فرزندانش را خودش به دنیا نیاورده، اما کماکان مادر بیولوژیکی آن ها محسوب می شود. این زوج دلشان می خواهد بچه های بیشتری داشته باشند اما هنوز در مورد تعداد دقیق آن تصمیم نگرفته اند.

همسر کریستینا که یک میلیونر ۵۶ ساله است، یک پدر تمام عیار است که اجازه نمی دهد خانواده اش هیچ کم و کسری داشته باشد. برای آنکه کریستینا بتواند به بهترین شکل از بچه ها مراقبت کند، او و همسرش چند پرستار بچه و دستیار استخدام کرده اند.

کریستینا می گوید او و همسرش مسئولیت ها را میان خودشان تقسیم کرده اند. همسر کریستینا به شغلش می رسد و کریستینا از بچه ها مراقبت می کند. آن ها به طور مرتب با بچه ها به پیاده روی می روند، بازی های رومیزی می کنند و فیلم تماشا می کنند. در تعطیلات آخر هفته اعضای خانواده باهم وقت می گذرانند و هر روزی از هفته که باشد غذا را حتماً در کنار هم می خورند.