به گزارش پایگاه خبری نشان :

به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی میل، یک دختر آمریکایی به دلیل خطایی که هنگام کشیدن تتو روی پلک چشمهایش رخ داد، بینایی خود را از دست داد. این دختر آمریکایی به نام «سارا سابث»، ۲۶ ساله ادعا کرد که پس از کشیده شدن تتو بر پشت چشمانش، به دلیل اشتباهی که طراح هنگام کشیدن آن مرتکب شد، بینایی چشمان خود را از دست داد، اما او تظاهر می‌کند که هنوز عاشق ظاهر جدید خود است و احساس پشیمانی نمی‌کند.

به گفته این روزنامه، این دختر جوان که از اهالی ایالت تگزاس است که حدود ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار برای تتویی که تمام بدنش را پوشانده، صرف کرده است. او می‌گوید که طراح به اندازه کافی رنگ استفاده نکرده و برای کشیدن طرح پشت چشم‌های او رنگی به آن اضافه کرده که باعث نابینایی او شده است.

این جوان افزود که اوقات بسیار سختی را پشت سر گذاشته و قادر به بیرون رفتن یا نشستن در مکان‌هایی با چراغ‌های روشن نبوده و همچنین از انجام کار‌های روزمره مانند تماشای تلویزیون محروم بوده است.

به گفته این جوان، وضع بینایی‌اش پس از مراجعه به چشم پزشک تا حدودی بهتر شده، اما هنوز از مشکلات بینایی رنج می‌برد. سارا علی رغم اعتراف به اینکه پس از زخمی شدن چشم‌های خود مدتی احساس افسردگی می‌کرده است، تاکید می‌کند که امروز از کشیدن تتو در تمام قسمت‌های بدن خود پشیمان نیست و چنین کاری به او اعتماد به نفس بیشتر و قدرت می‌دهد تا اینگونه از خودش تعریف کند.