به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک زن انگلیسی که با رها کردن کودکش در حمام مرگ وی را رقم زده است به زندان محکوم شد. پس از آنکه «سیمون پِری» پسر ۵ ماهه اش «رِنزو لِیک» را به مدت ۴ دقیقه در حمام رها کرد این کودک با سقوط به داخل آب غرق شد. این اتفاق در ۲۷ ژانویه سال ۲۰۱۹ رخ داد.

این زن پس از بازگشت به حمام پسرش را در حالی که در آب افتاده بود پیدا کرد. او با تیم اورژانس پزشکی تماس گرفت، اما آن‌ها موفق به نجات جان کودک نشدند. این مادر ۲۷ ساله برای استفاده از تلفن همراهش و چت کردن در واتس آپ برای چند دقیقه حمام را ترک کرده بود.

krbexQDkapRC

این زن در بازجویی پلیس ترک کردن حمام برای صحبت کردن با تلفن همراه را انکار کرد. این در حالی بود که او به تیم اورژانس پزشکی در شب حادثه گفته بود که برای چند دقیقه فرزندش را در حمام تنها گذاشته بود.mQsQNlsZuv2Q

قاضی «آدرین لوکینگ»، در جلسه دادگاه خطاب به این زن گفت: «شما در شب حادثه به اورژانس زنگ زدی تا جان پسرت را نجات دهی. تو به پزشکان گفتی که برای چند دقیقه کودک را در حمام رها کرده بودی و این جرم تو است.»

دادگاه نورث همتون شِر پس از شنیدن دفاعیات پری، این زن را به جرم سهل انگاری در مراقبت از فرزندش به ۲۲ ماه زندان محکوم کرد.