به گزارش پایگاه خبری نشان :

شیوع موج دوم مرگبار کرونا در هند موجب به تاخیر افتادن بسیاری از مراسم‌های جشن عروسی در این کشور شده است. در حالی که بسیاری از خانواده‌ها از برپایی جشن عروسی خود منصرف شده اند، اما تعدادی همچنان اقدام به برپایی جشن عروسی خود می‌کنند و برخی اوقات اتفاقات عجیبی در این مراسم‌ها رخ می‌دهد، مانند اتفاقی که به تازگی در یک مراسم عروسی در این کشور رخ داده است.

معمولا جشن‌های عروسی در هند شب هنگام آغاز می‌شود و تا اوایل صبح ادامه پیدا می‌کند که همین امر موجب خستگی عروس و داماد‌ها می‌شود. به تازگی یک زوج هندی برای آنکه بتوانند این ساعات طولانی را تحمل کنند دست به اقدامی عجیب زدند. در این مراسم عروس و داماد اقدام به بازی کردن در حین مراسم عروسی کردند. تصاویری که منتشر شده است این زوج را در حالی که مهمانان در اطراف آن‌ها دیده می‌شوند در حال انجام بازی نشان می‌دهد

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۶۹ هزار بیننده داشته است. این ویدئو با بازخورد متفاوت کاربران همراه بود. در حالی که برخی این اقدام را نشانه تفاهم این زوج قلمداد کردند، برخی نیز واکنشی طنز داشتند. یکی از کاربران نوشت: «وقتی دو دوست خوب، تبدیل به شریک زندگی هم می‌شوند.»

حجم ویدیو: 1.72M | مدت زمان ویدیو: 00:00:29