به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان/ به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی میل؛ یک رهگذر به طور اتفاقی ویدئویی را از لحظه شکستن شیشه یک خانه و ضرب و شتم یک زن و شوهر را در سن پترزبورگ روسیه ضبط کرده و آن را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت، روزنامه دیلی میل اظهار داشت که این دو نفره به محض سقوط با زمین بتونی برخورد کرده و پس از آسیب‌های جدی به بیمارستان منتقل شدند و نزدیک بود جان خود را از دست بدهند.

شتهدی که این ویدئو را ضبط کرده بود، گفت که این دو نفر در ساعت ۱۰ صبح در بالکن خانه درگیر شدند و چون نرده‌های بالکن دچار نقص فنی بود، شکسته و آن‌ها به پایین سقوط کردند. شاهد در ادامه گفت او در حال عکاسی از خیابان‌های باستانی بوده که ناگهان با مشاهده این صحنه، شروع به فیلم گرفتن و عکاسی از آن‌ها می‌کند.

او افزود: "یکی از دیگر از شاهدان که تجربه پزشکی داشت قبل از رسیدن آمبولانس با قطعیت گفت که آن‌ها زنده هستند و نبض هنوز در بدن آن‌ها وجود دارد. این داستان در رسانه‌ها منتشر و توجه بسیاری را به خود جلب کرد در پی این موضوع پزشکان اعلام کردند که زن و شوهر خوب هستند، فقط از برخی شکستگی‌های جزئی رنج می‌برند." در ادامه تصویر منتشر شده از این دو زن و شوهر را مشاهده می‌کنید:

7uPalOG9RYeT

 
 
حجم ویدیو: 275.19K | مدت زمان ویدیو: 00:00:03