به گزارش پایگاه خبری نشان :

قتل مرد تهرانی در سعادت آباد رقم خورد. زن کوهنورد شاهد قتل در خودروی ال نود بود و پلیس وقتی در جریان این قتل قرار گرفت برای تحقیقات وارد عمل شد. ماموران در تحقیقات به یک دندانپزشک رسیدند که بخاطر اقدام به قتل برادرش در زندان بود اما مرد دندانپزشک خود را در ماجرای قتل بیگناه معرفی کرد.

اواخر بهمن سال گذشته بود که ماموران پلیس تهران در جریان قتل مرد 70 ساله ای در منطقه سعادت آباد قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران برای تحقیق در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل به سراغ زن کوهنوردی که ماجرای قتل را به پلیس مخابره کرده بود رفته و زن جوان در تحقیقات به ماموران گفت: به سمت مسیر کوهنوردی می رفتم که دیدم مرد جوان که پشت فرمان خودروی ال نود قرار دارد با مرد سن بالا که در کنارش نشسته بود جر و بحث می کنند و در ادامه درگیری لفظی آن به بیرون خودرو کشید که در یک لحظه پسر جوان با چاقویی که همراهش داشت ضرباتی به مرد 70 ساله زد و سوار بر خودرویش گریخت.

قتل در سعادت آباد

زن جوان در ادامه گفت: شوکه شده بودم و از ترس با پلیس و اورژانس تماس گرفتم که بعد متوجه شدم مرد زخمی بعد از انتقال به بیمارستان به کام مرگ فرو رفته است.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس ویژه قتل برای تحقیق وارد عمل شدند و در گام نخست پی بردند که قربانی جنایت در کار خرید و فروش دلار است.

تیم جنایی در ادامه تحقیقات به پسر جوانی رسیدند که با قربانی جنایت تماس تلفنی داشته و بارها با هم معامله دلار کردند و روز حادثه نیز با هم قرار ملاقات داشتند.

بدین ترتیب ماموران به سراغ امیر رفتند و مشخص شد که امیر یک خودروی ال نود دارد. امیر در  تحقیقات پلیسی گفت: من با مقتول بارها کار خرید و فروش دلار را انجام دادم اما آن روز با او قرار داشتم ولی هرچه به مرد دلار فروش زنگ زدم جواب نداد و از ماجرای قتل اطلاعی ندارم.

کارآگاهان پس از تحقیقات پلیسی پی بردند که امیر در قتل مرد تهرانی نقشی نداشته است  و در ادامه با توجه به سرنخ های پلیسی به مرد جوانی که دندانپزشک است رسیدند.

بررسی ها نشان از آن داشت دندانپزشک تهرانی با مقتول اختلاف مالی داشته و او نیز یک خودروی ال نود دارد و در ادامه تلاش برای دستگیری این مرد کلید زده شد.

اقدام به قتل داندانپزشک تهرانی

ماموران در ادامه تحقیقات پی بردند که دندانپزشک تهرانی به خاطر اقدام به قتل برادرش در زندان به سر می برد و همین کافی بود تا دندانپزشک جوان از زندان به پلیس آگاهی تهران منتقل شود.

کارآگاهان در این مرحله با توجه به مشخصاتی که زن کوهنورد از عامل جنایت داده بود را با دندانپزشک تهرانی بررسی کردند که مشخصات عامل جنایت به این مرد نزدیک بود و با توجه به اختلافات مالی و شواهد و مدارکی وجود داشت فرضیه قتل از سوی دندانپزشک تهرانی پیش روی ماموران قرار گرفت اما این در حالی بود که مرد جوان خود را در ماجرای قتل مرد دلار فروش بی گناه می داند.

ماموران در ادامه پی بردند که دندانپزشک جوان چندی قبل نیز بخاطر اختلاف مالی که با برادرش که وی نیز دندانپزشک است در کلینیکش اقدام به قتل برادرش کرده و در این ماجرا برادر دندانپزشک زنده مانده است.

بنا بر این گزارش، مرد دندانپزشک برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس ویژه قتل در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.