به گزارش پایگاه خبری نشان :

ویدیویی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن دو دختر ایرانی در حال موتور سواری هستند ولی ظاهرا رانندگی با موتور را بلد نیستند و همین باعث افتادن آنها و خندیدن و مسخره کردن توسط مردم می شود.

اطلاعات بیشتر درباره اینکه این ویدیو مربوط به کدام شهر ایران است و یا جزئیات بیشتر درباره ماجرای این دو دختر منتشر نشده است.

جریمه رانندگی بدون گواهینامه موتور و خودرو فرقی با هم ندارد و در خلافی موتورسیکلت جای می گیرد. بر اساس قانون هر گاه فردی بخواهد هر نوع وسیله نقلیه موتوری را به حرکت در آورد، حتما باید گواهینامه مخصوص آن وسیله را از مراجع ذی صلاح دریافت کرده باشد. در غیر این صورت طبق قانون با او برخورد خواهد شد. توجه داشته باشید که هر وسیله نقلیه موتوری گواهینامه مخصوص به خود را دارد. بنابراین چنانچه فردی گواهینامه خودروهای سواری را دارد، نمی تواند با موتور هم رانندگی کند یا شخصی که گواهینامه موتورسیکلت دارد، تنها مجاز است که با موتور رانندگی کند و مجاز به رانندگی با کامیون یا خودروی سواری نیست. لذا صرف داشتن گواهینامه کافی نیست. افرادی که بدون داشتن گواهینامه اقدام به رانندگی با موتور می کنند، به دادسرای 32 پلیس راهور معرفی می شوند و جریمه شان با نظر مقام قضایی اعمال می ‌شود.

حجم ویدیو: 2.25M | مدت زمان ویدیو: 00:00:30