به گزارش پایگاه خبری نشان :

 تیراندازی با سلاح شکاری توسط چند تن از اراذل و اوباش با برنامه ریزی صورت گرفت که به موجب آن یک جوان بنام روح الله - ج که در باشگاه مشغول به تمرین بود به قتل رسید و چند نفر نیز مجروح شدند که حال اشکان - ت وخیم و افشین - ت فوت کرده است.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران اعلام کرد چند نفر از اراذل و اوباش منطقه، عصر دیروز یکشنبه سوم مرداد با اسلحه شکاری به یک باشگاه بدنسازی در روستای چمازکتی قائم شهر حمله کردند که در جریان این درگیری دو تن کشته و چند نفر زخمی شدند.

بر اساس این گزارش در این حادثه اراذل و اوباش یک محله دیگر، به خاطر خصومت شخصی با چند نفر، با اسلحه شکاری به یک باشگاه ورزشی در چمازکتی قائم شهر وارد می‌شوند و به سوی افرادی که در حال ورزش بودند تیراندازی می‌کنند.

براساس اعلام معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان، یکی از اراذل و اوباشی که‌این حادثه تلخ را رقم زدند دستگیر و یک قبضه اسلحه نیز کشف شد.

دو مظنون دیگر این درگیری نیز شناسایی شدند و تحت تعقیب قرار گرفتند.

درگیری خونین اراذل و اوباش در قائم شهر 2 قربانی گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از درگیری با سلاح شکاری چند اراذل و اوباش و مرگ دو نفر در این حادثه در یک باشگاه ورزشی در حومه این شهر خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ  مهدی خادمی با اعلام این خبر، گفت: در ساعت 18 و 44 دقیقه روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 استان مبنی بر وقوع درگیری و تیراندازی با سلاح شکاری در یک باشگاه ورزشی بدنسازی در حومه شهرستان قائم شهر، ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، افرادی ناشناس سوار بر یک خودرو پراید ۱۱۱ سفید پس از ورود به داخل باشگاه بدنسازی با سلاح شکاری اقدام به تیراندازی به سمت افراد کرده و سریعاً از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر اظهار کرد: در این حادثه 3 نفر از افراد از ناحیه پا ، دست و شکم مورد اصابت گلوله اسلحه شکاری قرار گرفته و با حضور عوامل اورژانس سریعاً به مرکز درمانی منتقل شدند .

سرهنگ خادمی با اشاره به مرگ دو نفر از مصدومان این حادثه به علت شدت جراحات وارده، افزود: با تشکیل تیم ویژه متشکل از عوامل یگان امداد، پلیس آگاهی و امنیت عمومی علت و انگیزه وقوع این درگیری و تیراندازی بررسی که در نتیجه مشخص شد، موضوع اختلاف و درگیری بین چند اراذل واوباش بوده که در این خصوص یکی از متهمان پرونده با سلاح شکاری در کمتر از چند ساعت دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از شناسایی دو متهم دیگر این پرونده خبر داد و افزود: تلاش برای شناسایی و دستگیری این افراد با هماهنگی قضائی همچنان ادامه دارد.