به گزارش پایگاه خبری نشان :

سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال در سال‌های گذشته که سابقه حضور در تیم ملی را نیز دارد، مورد توجه امیر قلعه‌نویی و گل‌گهر سیرجان قرار گرفته است.

حسینی که قراردادش با استقلال به اتمام رسیده هنوز برای تمدید این قرارداد با مدیران باشگاه وارد مذاکره نشده و حالا پیشنهادی از گل گهر دریافت کرده است.

سیرجانی‌ها بعد از جدایی علیرضا حقیقی به دنبال جذب یک دروازه بان مطرح هستند و به همین خاطر با سیدحسین حسینی وارد مذاکره شده‌اند.

رابطه خوبی حسینی با امیر قلعه‌نویی نیز در این پیشنهاد بی تاثیر نیست. حسینی در استقلال به نوعی کشف امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شود و اولین بار در زمان سرمربیگری او در تیم آبی پوش حسینی فرصت حضور در تیم و ترکیب را به دست آورد. حالا هم گل گهری ها امیدوارند بتوانند نظر حسینی را جلب کنند و این دروازه بان 29 ساله بار دیگر شاگرد امیر قلعه‌نویی شود.

این در حالی است که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم به مسئولان باشگاه تاکید کرده که قرارداد حسینی را برای فصل آینده تمدید کنند و باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این باره رخ می‌دهد.

سید حسین حسینی سنگربان ۲۹ ساله آبی پوشان و کاپیتان دوم این تیم که فصل خوبی را در لیگ بیستم سپری کرد، یکی از بازیکنان استقلال است که قراردادش به پایان رسیده و انتظار می‌رود قراردادش تمدید شود. اما هنوز اقدام جدی از سوی باشگاه به منظور تمدید با این بازیکن انجام نشده است.

حسینی که فصل خوبی را پشت سر گذاشت، با چند پیشنهاد لیگ برتری مواجه است که در بین این پیشنهادات، دو پیشنهاد بسیار وسوسه‌انگیز از سوی دو باشگاه صنعتی نیز قرار دارد که رقم پیشنهادی به او، بسیار بیشتر از مبلغی است که مدیران استقلال برای تمدید با وی در نظر دارند.

ادامه روندی که باشگاه استقلال در خصوص این بازیکن در پیش گرفته، احتمال جدایی وی از جمع آبی پوشان و پیوستن او به یک تیم صنعتی را افزایش می‌دهد؛ و این در حالی است که رشید مظاهری هم علیرغم داشتن قرارداد با استقلال، تمایل زیادی به بازگشت به اصفهان دارد./ مهر