به گزارش پایگاه خبری نشان :

‍ به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در مصاحبه با سایت باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره هجمه های اخیر محمود فکری ارائه داده است که بزرگترین تله ای بود که او در زندگی اش در آن گرفتار شد. این واکنش مجیدی را وارد بازی کرد که مشخص است به نیم فصل نکشیده بازنده بازی خواهد بود. در زیر می‌خوانید:

* من فصل پیش وقتی از استقلال جدا شدم، حتی یک بار هم علیه این تیم و مربیانش صحبت نکردم و برای کادر جدید آرزوی موفقیت کردم. از تیم آقای مظلومی حمایت کردم و چند بار به ورزشگاه رفتم. از آقایان منصوریان و شفر حمایت کردم. همین طور از آقای استراماچونی. منتی هم نیست و وظیفه‌ام بوده است. اینجا هم باید تشکر کنم از آقای شفر که به عنوان یک خارجی بعد از فینال امسال از تیم حمایت کردند و من از ایشان سپاسگزارم. اما واقعا نمی‌دانم بعضی‌ها در استقلال چه منافعی دارند که وقتی می‌‌روند همچنان چشمشان به اینجاست و علیه تیم و بازیکنان مصاحبه می‌کنند و انگ خیانت می‌زنند و توهین می‌کنند. دست از بی‌ادبی و توهین و تهمت هم برنمی‌دارند.

* مهمترین موضوعی که باید درباره‌اش صحبت کنم، این است که به شدت نگران بسته شدن مجدد پنجره استقلال به خاطره پرونده آقای استراماچونی هستم. باشگاه احتمالا باید مبلغی بیش از 40 میلیارد تومان پرداخت کند و در این وضعیت واقعا شرایط نگران کننده‌ای هست و باید این مسئله را در نظر گرفت.

* در پایان باید بگویم که من جان اضافه‌ای برای پاسخ دادن به حاشیه‌سازی این افراد ندارم و زیاد هم اهل مصاحبه کردن نیستم و در اصل فرصتی هم برای این کارها ندارم. با همه این سنگ‌اندازی‌ها به کار خودم ادامه می‌دهم و به آینده هم به شدت امیدوارم. در پایان باید بگویم که از بزرگانی مثل منصور پورحیدری و ناصر حجازی یاد گرفتم که از جایگاه سرمربی‌گری در استقلال سو استفاده نکنم. اگر این شیطنت‌ها نبود، هرگز آدمی نیستم که علیه دیگران حرف بزنم و قصد تخریب استقلال را داشته باشم.