به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش "ورزش سه"، استقلال و مدیران این تیم در حال سپری کردن روز شلوغ و پرکاری هستند. پس از اینکه آرش رضاوند قراردادش را با این تیم تمدید کرد، آبی پوشان موفق به جذب عارف آقاسی شدند و آنها در گام بعدی مذاکرات برای جذب یک گلر را آغاز کرده و به نتیجه رسیدند.

علیرضا رضایی سنگربان جوان و 22 ساله فصل قبل پیکان بازیکنی است که ظهر امروز بی سر و صدا وارد دفتر محل باشگاه استقلال شد و با احمد مددی پای میز مذاکره نشست. این دروازه بان جوان که سابقه حضور در تیم ملی جوانان را نیز در کارنامه دارد، پس از برگزاری جلسه ای با مدیرعامل آبی پوشان، به این تیم پیوست.

قرارداد علیرضا رضایی با استقلال دو ساله است و او تا تابستان 1402 در جمع آبی پوشان ماندگار است. این دروازه بان جوان فصل گذشته در دیدار هفته نخست پیکان مقابل صنعت نفت درون دروازه تیمش قرار گرفت که با شکست دو بر یک خودروسازان همراه شد و پس از آن جایش در ترکیب اصلی را از دست داد و به نیمکت ذخیره ها دوخته شد.

اما در آغاز نیم فصل دوم و دیدار دوباره با صنعت نفت، رضایی یکبار دیگر فرصت حضور در ترکیب پیکان را به دست آورد و از آن هفته به بعد، به گلر شماره یک تیم مهدی تارتار تبدیل شد و در کل 17 بار برای خودروسازان به میدان رفت و موفق به ثبت 5 کلین شیت نیز شد.

یکی از بهترین عملکردهای رضایی در دیدار برابر استقلال بود که با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید. او در تقابل با آبی های پایتخت در روز چهاردم فروردین ماه سال جاری چندین بار با واکنش های به موقع و غافلگیر کننده خود راه دروازه پیکان را به روی استقلالی ها بست تا از همان موقع وارد لیست نقل و انتقالاتی فرهاد مجیدی شود.

صبح امروز نیز رشید مظاهری دیگر گلر آبی پوشان وارد دفتر باشگاه استقلال شد و پس از صحبت با فرهاد و فرزاد مجیدی، با آنها به توافق رسید که فصل بعد را نیز در جمع آبی پوشان ماندگار شود. حالا و با جذب علیرضا رضایی، بعید به نظر می رسد که سیدحسین حسینی دیگر دروازه بان استقلالی ها در این تیم ماندگار شود.

حسینی که از چندین تیم پیشنهاداتی را دریافت کرده است، در صورت جدایی از استقلال ممکن است در فصل بعد راهی یک تیم صنعتی شود. به هر حال فولاد و سپاهان گلرهای اصلی خود را از دست داده اند و سیدحسین حسینی می تواند بهترین گزینه ممکن برای این تیم ها باشد.