به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه پرسپولیس پس از ناکامی در حفظ شهریار مغانلو و جذب جانشین برای او با فشار از سوی هواداران و پر کردن جای خالی مهاجم این تیم روبرو شده است‌. یحیی گل محمدی که قصد داشت سجاد شهباززاده یا امین قاسمی نژاد را به پرسپولیس بیاورد با شکست در پروژه انتقال آنها روبرو شد تا عیسی آل کثیر و مهدی عبدی تنها بازیکنان این تیم برای خط حمله باشند. البته شنیده ها حاکی از آن است که گل محمدی سراغ حامد پاکدل مهاجم فصل گذشته آلومینیوم اراک رفته و کار انتقال او به پرسپولیس در مراحل پایانی است.

یحیی که گزینه دیگری به جز حامد پاکدل از بین داخلی ها برای جذب بازیکن ندارد سراغ خارجی ها رفته است اما تمایلی به جذب بازیکنان بی کیفیت ندارد.

قیمت بازیکنانی که به پرسپولیس معرفی شده اند با توجه به قیمت ارز بسیار زیاد است که کار را برای جذب مهاجم خارجی سخت تر کرده است.

ستاره آلومینیوم اراک در لیگ بیستم موفق شد فصل گذشته ۱۱ گل برای این تیم بزند و حالا پس از چرخش امین قاسمی‌نژاد به جدیدترین گزینه خرید پرسپولیس برای خط حمله تبدیل شده است.

پرسپولیسی‌ها امیدوار بودند بعد از جدایی شهریار مغانلو و حضور این بازیکن در سپاهان، بتوانند با سجاد شهباززاده یا امین قاسمی‌نژاد به توافق برسند منتهی آقای گل لیگ بیستم قراردادش را با سپاهان تمدید کرد و قاسمی‌نژاد هم نهایتا ترجیح داد به استقلال برود. در چنین شرایطی و طبق شنیده‌ها باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با سایر گزینه‌هاست.

مهاجم ۲۹ ساله فصل گذشته آلومینیوم اراک سومین گزینه یحیی گل محمدی برای بازی در خط حمله این تیم پس از سجاد شهباززاده و امین قاسمی‌نژاد بود. البته بحث خرید حامد پاکدل مربوط به امروز نیست و این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی هم به عنوان گزینه پرسپولیس مطرح شده بود.

تنها شکست پرسپولیس در لیگ بیستم برابر آلومینیوم در اراک بود که زننده گل برتری حریف هم حامد پاکدل بود. بازیکنی که پس از گشودن دروازه تیم بزرگ پرسپولیس شادی نکرد! حامد پاکدل با شادی نکردن پس از گلزنی برابر پرسپولیس علاقه فراوان خود برای پوشیدن پیراهن قرمز را نشان داد تا یحیی گل محمدی را به فکر فرو ببرد. گل محمدی در آن زمان از داشتن عیسی آل کثیر (به دلیل محرومیت ۶ ماهه) محروم بود.

سرمربی پرسپولیس در آن مقطع از باشگاه خواست با نامه‌نگاری از باشگاه این بازیکن درخواست رضایتنامه کند. مدیران پرسپولیس امیدواربودند این مهاجم گلزن خودش بتواند رضایتنامه‌اش را از باشگاه فعلی بگیرد که البته چنین نشد. باشگاه اراکی رضایتنامه بهترین مهاجم و بازیکن خودش را به این راحتی صادر نمی‌کرد و حامد پاکدل تا پایان فصل در آلومینیوم ماند.

حالا این مهاجم لرستانی آزاد شده و می‌تواند به هر تیمی دلش خواست برود. آخرین شنیده‌ها در مورد حامد پاکدل حاکی از آن است که او به مدیران باشگاه پرسپولیس (از طریق مدیربرنامه‌هایش) پیغام داده است: «حاضرم به خاطر پرسپولیس سفید امضاء کنم چون عاشق این تیم هستم.»

آیا با این صحبت‌ها یحیی گل محمدی رضایت می‌دهد حامد پاکدل پرسپولیسی شود یا اینکه...