به گزارش پایگاه خبری نشان :

ساعتی پس از تجمع هواداران باشگاه تراکتور در مجموعه بنیان دیزل و اعلام نظمی مبنی بر انتقال مالکیت، تی تی ها بیانیه‌ای در این باره صادر کردند تا این خبر حالت رسمی بگیرد.

در بیانیه تراکتور آمده است: با عنایت به حواشی اخیر و تنش‌های پیش آمده پیرامون تیم فوتبال تراکتور و حضور مکرر حدود ۱۵۰ نفر در روزهای اخیر در محل باشگاه که موجب برهم زدن آرامش تیم و تعطیلی تمرین امروز شد، به اطلاع می‌رساند، با توجه به خواسته افراد حاضر در این تجمع و در حضور عوامل هیات فوتبال استان، تصمیم هیات مدیره باشگاه بر آن شد که از این تاریخ تمامی فعالیت‌های باشگاه به حالت تعلیق درآمده و امورات مربوطه از امروز بر عهده هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی بوده و تیم تحویل آنان می‌گردد.

در ادامه بیانیه آمده است: تصمیم هیات مدیره باشگاه تراکتور به دنبال حواشی اخیر که در حساس‌ترین برهه تیم اتفاق افتاده، اتخاذ شده و از امروز مسوولیت تیم بر عهده هیأت فوتبال استان است و درخصوص بحث مالکیت باشگاه نیز هیات مدیره هلدینگ تصمیم گیری خواهدکرد.

پیش از این از باشگاه سایپا تهران به عنوان مشتری جدی هوادار نام برده می‌شد که ظاهرا مکالمات و قول و قرارها در آن مسیر هنوز به جایی نرسیده و مس کرمان را باید جدی‌ترین خریدار تیم هوادار دانست.

در چند روز گذشته نیز بازیکنان تراکتور از وضعیت بلاتکلیفی در این باشگاه اظهار نارضایتی کرده و برخی از آنها نامه فسخ خود را گرفته بودند.

از طرفی یکی از خبرنگاران سعودی نیز گفته بود احتمال دارد که تراکتور از لیگ قهرمانان آسیا کناره گیری کند و النصر عربستان بدون هیچ گونه مشکلی راهی دور بعد مسابقات شود.

حال باید دید در آینده چه اتفاقی می افتد.