به گزارش پایگاه خبری نشان :

​خبرورزشی -ستاره اسبق استقلال برخلاف تصور برخی هواداران آبی، رابطه خوبی هم با فرهاد مجیدی دارد و مرتب با او ارتباط تلفنی دارد اما... بهتر است خودتان تازه‌ترین مصاحبه خبرورزشی با حسن روشن را بخوانید:

چه شد که علیه فرهاد مجیدی مصاحبه کردید؟

من حرف بدی نزدم. فرهاد می‌گوید مدیریت باشگاه استقلال ضعیف است و من هم می‌گویم اصلا صفر است! چند سال گذشته کدام مدیرعامل قوی و کاربلدی بالای سر این تیم بوده که حالا نیست؟ حرف من این است که فرهاد مجیدی یا بقیه با علم به ضعیف بودن مدیریت می‌آیند و سرمربی می‌شوند اما وقتی به هدف خود نرسیدند شروع به مصاحبه و بیان مشکلات می‌کنند. من یک سؤال دارم. این چندمین بار است فرهاد در استقلال مربی می‌شود؟

فکر می‌کنیم سومین بار در سال‌های اخیر باشد. چطور؟

مگر می‌شود کسی ۳ بار قبول مسئولیت کند وقتی می‌داند مدیریت استقلال این همه مشکل دارد؟ من به شما می‌گویم متأسفانه سرمربیگری در استقلال صفی شده است! یکسری پیشکسوتان و مدعیان توی صف می‌ایستند و هر کاری می‌کنند سرمربی را بزنند و خودشان جای او را بگیرند. الان هم علیه فرهاد همین اتفاق می‌افتد و پیش تر هم برای بقیه افتاده است. منظور من این بود که اگر مشکلات زیاد و غیر قابل تحمل است پس بهتر است فرهاد استعفاء بدهد و برود تا مردم و کارشناسان درخصوص مدیریت احمد مددی قضاوت کنند. در این مدت شاهد اتفاقات زشتی در استقلال بودیم که زجرآور است.

مثلا چه اتفاقاتی؟

همین آوردن جواد زرینچه که بازیکن بزرگ و انسان محترمی‌است به باشگاه و سپس بازی کردن با آبروی او ... مقصر اصلی خود آقای مددی است که جواد زرینچه را به دفتر باشگاه دعوت کرد و پست سرپرستی تیم را به او داد و بعد هم که ... یعنی چی که یکسری با داد و بیداد جلوی کار کردن کسی مثل زرینچه را می‌گیرند. چه اشکالی داشت جواد زرینچه می‌آمد و به تیم استقلال آرامش می‌داد. من می‌خواهم یک مثال روشن برای شما بزنم.

بفرمایید؟

شاید این حرف من یا هضم آن برای برخی‌ها سخت باشد اما واقعیت را باید گفت. این استقلال یک کریم باقری کم دارد. شما می‌بینید کریم باقری چه آرامشی به تیم پرسپولیس می‌دهد. شما هرگز مصاحبه یا حاشیه ای از او در این تیم نمی‌بینید و اتفاقا تمام حاشیه‌ها را بیرون و حتی داخل زمین جمع می‌کند تا یحیی گل محمدی کارش را با آرامش انجام دهد. چرا کل تیم استقلال باید قائم به یک نفر باشد؟

منظور شما فرهاد مجیدی است؟

بله، فرهاد مجیدی یکی از بزرگان تاریخ استقلال است. خاطرات خوبی با گل‌ها و بازی‌هایش برای ما استقلالی‌ها ساخته است اما به تنهایی نمی‌تواند همه بار تیمش را به دوش بکشد. متأسفانه می‌بینیم که فرهاد هیچ کس را هم قبول ندارد و اجازه نمی‌دهد به استقلال اضافه شود. استقلال آدم بزرگی مثل کریم باقری می‌خواهد تا فرهاد به جای حاشیه فکرش متمرکز تیم باشد.

مجیدی استعفا بدهد و برود/ استقلال کریم باقری می‌خواهد/ مربیگری استقلال صفی است/ روی فرهاد به حاشیه‌هاست و پشتش به تیم/ چرااستقلال باید قائم به او باشد

مگر می‌شود کسی ۳ بار قبول مسئولیت کند وقتی می‌داند مدیریت استقلال این همه مشکل دارد؟ اگر مشکلات زیاد و غیر قابل تحمل است پس بهتر است فرهاد استعفاء بدهد و برود تا مردم و کارشناسان درخصوص مدیریت احمد مددی قضاوت کنند

پیدا کردن یک کریم باقری برای استقلال سخت نیست؟

به هر حال ما بازیکنان بزرگی داشته و داریم که حاضرند بدون چشمداشت به استقلال خدمت کنند. الان من می‌بینم روی فرهاد مجیدی به حاشیه‌هاست و پشت او به تیم خودش! این که نمی‌شود و برای این تیم خوب نیست.

دلیل اصلی مصاحبه‌های سرمربی علیه مدیریت باشگاه استقلال چیست؟

من نمی‌دانم چه کسی یا کسانی به فرهاد مجیدی مشورت می‌دهند اما به نظر می‌رسد سرمربی استقلال از الان به فکر شکستن کاسه کوزه‌ها سر مددی و مدیریت استقلال در صورت شکست احتمالی برابر الهلال باشد. تفکری که به نظرم قشنگ نیست و بیشتر تیم را خراب می‌کند و بهانه دست بازیکنان می‌دهد تا از الان به جای شکست دادن تیم عربستانی به کمبودها و مشکلات مدیریتی فکر کنند.