به گزارش پایگاه خبری نشان :

مظاهری هم فسخ کرد و دوبی نرفت و استقلال سیدحسین حسینی رو دارد که اگر تست حسینی منفی هم بشود استقلال با یک دروازه بان به مصاف الهلال میرود و درصورت مصدومیت یا دیگر دلایل باید یه مدافع بزاره داخل دروازه.

تازه خبر بدتر اینکه فردا از کل تیم تست میگیرن و ممکنه بازیکنای تاثیرگذار دیگه ای هم تستشون مثبت بشه بدبختی پشت بدبختی...

تست کرونای علیرضا رضایی دروازه بان دوم استقلال چند روز قبل مثبت شده و وضعیت این دروازه بان برای مسابقه با الهلال عربستان مشخص نیست.

با توجه به اینکه رضایی احتمالا بازی دوشنبه شب با الهلال را از دست داده است، نگرانی هایی بابت کمبود دروازه بان در اردوی استقلال وجود داشت اما این مساله نگران کننده نیست.

سیدحسین حسینی دروازه بان شماره یک استقلال برای بازی با الهلال عربستان مشکلی ندارد و می‌تواند تیمش را همراهی کند. او هیچ علائمی مبنی بر احتمال ابتلا به ویروس کرونا را ندارد و در بازی دوشنبه شب به میدان می‌رود.

از سوی دیگر سینا سعیدی فر دیگر دروازه بانی است که همراه استقلال در دوبی بسر می‌برد و در بازی با الهلال روی نیمکت خواهد نشست. بر این اساس استقلالی ها مقابل الهلال دو دروازه بان در اختیار دارند و کمبودی از این بخش احساس نمی‌کنند.

گفتنی است؛ سعیدی فر در زمان مصدومیت رشید مظاهری در چند مسابقه فصل گذشته نیز به عنوان گلر ذخیره روی نیمکت استقلال نشست.