به گزارش پایگاه خبری نشان :

سحر قریشی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون است . سحر قریشی هم دست به تبلیغات زده است. سحر قریشی حاشیه های بسیاری را برای خود ساخته که شهرت او را بیش از پیش کرده است. سحر قریشی با مهدی اخوان ازدواج کرده بود و چندی بعد طلاق گرفت. افشاگری های بسیاری درباره زندگی سحر قریشی و مهدی اخوان انجام شده است.

سحر قریشی بازیگر معروف ایرانی

نیکی کریمی و هدیه تهرانی در طول دهه ۸۰ مدت ها از صحنه هنری دور بودند و کسی خبر از آنها نداشت. در این دهه و در غیاب این دو ستاره جدیدی ظهور کرد که همه این حواشی را با هم داشت ! سحر قریشی پس از شهرت با دلنوازان ، خط به خط مصاحبه نیکی کریمی را تکرار کرد و البته  به همان راهی رفت که او رفته بود

سحر قریشی

از همسر گمشده من خبر دارید ؟

سحر قریشی و همسر سابقش « همسر دوم »

مهدی اخوان ذاکر همسر سحر قریشی در همان سال ۸۸ و پس از پنج سال زندگی مشترک از او جدا شد. او نامه ای سرگشاده در رسانه ها به چاپ رساند و از مردم و اهالی سینما خواست اگر نشانی از همسرش دارند به او بگویند ! چرا که مدتهاست سحر از خانه خارج و خبری از همسرش ندارد !

سحر قریشی

سحر قریشی در مصاحبه ای به همسرش جواب داد و از اختلافات خود در مسیر جدایی گفت اما هر چه بود در پایان این ماجرا برای همیشه و حداقل تا امروز ممنوع التصویر ، ممنوع الکار و ممنوع الورود به صدا و سیما شده است ، یعنی همان جا که شهرتش را مدیون آن بود ...

سحر قریشی

بازیگر پیشگو درباره زندگی سحر قریشی !

 ورود سحر قریشی به عرصه سینما بیش از همه مدیون یکی از دوستان بازیگر همسرش بود . آقای بازیگر که در پی اصرار های سحر به همسرش ، با خواسته دوستش موافقت و خانم قریشی را به یکی از پروژه های کاری معرفی کرد . از آن جا به بعد خود سحر بود که راهش را پیمود ، راهی که خیلی زود او را به پایان زندگی مشترکش رساند !

سحر قریشی و همسر سابقش « همسر اول »

جالب اینکه یکی از اولین کسانی که از این پایان مطلع و به همسر سابق سحر خبر داد که دیگر نمی تواند روی زندگی مشترکش حساب کند ، همان آقای بازیگر بود !

سحر قریشی

از ثریا بهشتی تا زری خوشکام

بیوگرافی سحر قریشی

قصه بازیگران زنی که از سوی شریک زندگی شان با  درخواست کنار گذاشتن سینما روبه رو می‌شوند ، قصه امروز و دیروز نیست . در سال‌های پیش از انقلاب بازیگران مشهوری همچون ثریا بهشتی یا آفرین (صغرا عبیسی) و یا زری خوشکام (زهرا حاتمی مادر لیلا حاتمی) بودند که پس از ازدواج با مخالفت همسرانشان برای ادامه کار در سینما روبرو می شدند. حتی کسی مثل علی حاتمی که خود کارگردان سینما و از بزرگان تاریخ است ، چنین صلاح می دانست و صد البته آنها برای زندگی خانوادگی و مشترک ، بیش از سینما ارزش قائل بودند .

 چیزی که در نسل امروز و میان ستاره های خانم ظاهراً کیمیای دوران است و این خواسته را تجاوز به حریم خصوصی و استقلال شخصیتی خود تلقی می کنند ...!

۱_ در شناسنامه متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران است.

۲_ خیلی ها می گویند در اصل سال ۶۲ به دنیا آمده است.

۳_ یک برادر به نام سپهر دارد.

۴_ نام خانوادگی مادرش افشار است.

۵_ سال ۱۳۸۳ با مهدی اخوان ذاکر ازدواج کرد.

۶_ خودش بارها گفته زمان ازدواج ۲۱ سال داشته!

۷_  سال ۱۳۸۸ با فیلم لج و لجبازی کار تصویر را شروع کرد.

۸_  یکی از بازیگران مشهور سینما دوست همسرش بود و به واسطه او به این پروژه معرفی شد.

۹_ سال ۸۸ سال سرنوشت و تغییر مسیر زندگی سحرقریشی است .

۱۰_ پس از بازی در اولین کار تصویر با پخش سریال دلنوازان از تلویزیون به شهرت عمومی رسید.

۱۱_  در همین سال ۸۸ از همسرش  هم جدا شد.

۱۲_ در اولین مصاحبه رسانه‌ای بارها و بارها اعلام کرد اگر مجبور به انتخاب بین همسرش و بازیگری سینما شود قطعاً زندگی خصوصی را انتخاب و لحظه ای که همسرش راضی نباشد با سینما خداحافظی خواهد کرد اما ....!

۱۳_ در عمل برعکس عمل کرد! اختلافات او با همسرش در روزهایی که فضای مجازی هم وجود نداشت به رسانه ها کشیده شد

ازدواج سحر قریشی

۱۶_ پس از جدایی از مهدی ذاکر یک بار دیگر تا آستانه ازدواج  با مهدی طارمی پیش رفت .

۱۷_ انتشار عکسهای خصوصی او با مهدی طارمی جنجال بزرگی درست کرد.

۱۸_ زمانی که طارمی برای بازی به قطر رفته بود حضور قریشی در این کشور عربی در کنار مهدی سوژه رسانه‌ها بود.

۱۹_ این زوج تصمیم شان را برای ازدواج گرفته بودند.  فقط یک نفر می توانست آن را وتو کند که کرد ، یعنی مادر مهدی طارمی.

۲۰_ اختلاف سنی زیاد طارمی با قریشی مهمترین دلیل مخالفت مادر فوتبالیست با عروس بازیگرش بود

۲۱_ مهمترین حاشیه عمر قریشی مصاحبه او با رضا رشیدپور در فضای مجازی بود .

۲۲_ سحر قریشی در برنامه رشیدپور کارگردان بنام سینما تارانتینو ، آل پاچینو بازیگر مشهور و حتی دکتر علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما را هم نشناخت !

۲۳_ در اعتراض رشیدپور و همه بینندگان که از سطح آگاهی اندک او تعجب کرده بودند استدلال کرد :« من نماینده نسلی هستم که زندگی را هپی می‌گیرند. اهل یادگیری نیستم و دانستن به دردم نمی خورد!»

۲۴_ سالهاست که در صدا و سیما ممنوع الکار - ممنوع التصویر و ممنوع الورود است .

سحر قریشی بازیگر سینما

۲۵_ حتی چهره با نفوذی چون مسعود ده نمکی که رضایت سحر را - به شرط رفع محرومیتش - برای بازی در سریالش گرفته بود هم نتوانست مشکل او را در تلویزیون حل کند.

۲۶_  لو رفتن عکس های خصوصی و خارج از عرف سحر قریشی در فضای مجازی یکی دیگر از حاشیه های عجیب اوست .

۲۷_ یک بار صفحه اینستاگرام سحر زمانی که ۴٫۴  میلیون نفر فالوور داشت هک شد و چند ساعتی عکس پادشاه عربستان سعودی در صفحه او خودنمایی میکرد !

۲۸_ دعوا با لیلا اوتادی بر سر حاشیه های زندگی خصوصی و رفت و آمدهای غیر سینمایی آنها برگی دیگر از دفتر پر رنگ حاشیه‌های قریشی است.

۲۹_ ماجرای رفتگر یکی از آخرین حاشیه های اوست. سحر قریشی در فیلمی به دوستانش با طعنه به رفتگر می گوید: «لباسم را با اوست کرده ام» و وقتی رفتگر اعتراض کرد:« برو خانم سر به سرم نگذار » رو به دوربین گفت :«همین مانده که این به من بگوید برو»

۳۰_ با اعتراض معاون شهرداری و مدیران ارشد فرهنگی نسبت به رفتار سحر قریشی ,در بیانیه ای نوشت و گفت که در قبال کلمه برو حساسیت پیدا کرده!

۳۱_ سحر قریشی از رفتگر عذرخواهی کرد اما گفت که چرا همه از او می‌خواهند از ایران برود ؟و حاضر نیست این کار را بکند

۳۲_ سام درخشانی یکی از هنرمندانی بود که با استفاده از کلمه «هنربند» نسبت به رفتار سحر واکنش و امثال او را دلیل بدبینی مردم نسبت به قشر بازیگر و هنرمند دانسته و گفت :« نصف فحش هایی که ما در فضای مجازی می خوریم به خاطر رفتارهای امثال این خانم است»

 اما بدون تردید مشهور ترین تصویر از سحر قریشی در ذهن نسل ما نه فیلم های ریز و درشت ، که  صحبت او در مورد حضور زنان در ورزشگاه هاست.

سحر قریشی

۳۶_ سحر قریشی هر بار مصاحبه کرده لطمه بزرگی به وجهه خود و سایر هنرمندان زده است .

۳۷_ جمله معروف او که گفت :«من از حضور آقایان در کنار خود منقلب می شوم» تا مدت ها تکیه کلام فضای مجازی و سوژه طنز نویسان بود!

۳۸_ سحر قریشی از جمله خانم هایی است که بیشترین تصویر حضورشان در ورزشگاه های فوتبال خارج از کشور رسانه‌ای شده و مخالف حضور خانم ها در داخل کشور در ورزشگاه هاست!