به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

هدیه تهرانی متولد ۴ تیر ۱۳۵۱ در تهران است . هدیه تهرانی بازیگر سینما ، عکاس و فعال اجتماعی است. هدیه تهرانی تحصیلکرده مقطع دیپلم می باشد که بصورت اتفاقی در ۲۴ سالگی وارد بازیگر شد و هدیه تهرانی در دهه هشتاد بعنوان یکی از پولسازترین بازیگران سینما درخشید. پدر هدیه تهرانی رضا جوادیه تهرانی (مکانیک) و مادرش خانم میرزایی هر دو بزرگ شده وساکن گرگان هستند و تنها یک خواهر بزرگ از خود بنام هیلدا دارد

خانه میلیاردی هدیه تهرانی

در دکوراسیون منزل هدیه تهرانی از فرش های ایرانی استفاه شده است.امروزه فرش های ایرانی جایگاه ویژه ای در طراحی دکوراسیون داخلی پیدا کرده اند،چرا که حضورشان در فضا باعث می شود تا دکوراسیون داخلی خانه رنگ و لعابی خیره کننده به خود بگیرد،وقتی همه اجزا و عناصر دکوراسیون داخلی خانه تان را بر اساس حس خوبی که در فضای ایجاد می کنندانتخاب کنید قطعا برای کامل کردن این زیبای به سراغ لوازم دکوری چوبی خواهید رفت.دقیقا مثل خانه هدیه تهرانی که میز ها و کنسول های چوبی تکمیل کننده زیبایی خانه است

هدیه نهرانی

هدیه نهرانی

هدیه نهرانی

هدیه تهرانی متولد تیر ماه 1354 است. هدیه تهرانی عکاس و بازیگر ایرانی است. هدیه تهرانی از افراد گیاهخوار است. هدیه تهرانی مزایای گیاهخواری را بیان کرد. ماجرای قدیمی هدیه تهرانی و افشاگرهای خانمی که خود را همه او معرفی کرد تعجب همه مخاطبان را به همراه داشت

هدیه تهرانی سوپر استار ایران

سوپر استار بعدی هدیه تهرانی بود. کسی که وقتی نخستین سیمرغ بلورین فجر را گرفت، روی سن تالار وحدت گفت :« هرکس به کسی نازد ماهم به خدا نازیم» اما کمتر از یک سال بعد خانمی در یک جشنواره مهم خود را عمه هدیه تهرانی معرفی و از او خواست تا از پدرش سراغی بگیرد که به کمک او نیازمند است! و خود این خانم از طرف تهییه کنندگان بایکوت و داستانش با نوازنده گیتار گروه آریان سوژه رسانه‌ها شد ...»

ازدواج هدیه تهرانی با پسر 8 سال کوچکتر از خودش

هدیه تهرانی

این سوپراستار سینمای ایران دقیقا روزهایی که در اوج بود و همه طرفداران و هوادارنش پیگیر زندگی خصوصی و مسائل خانوادگی او بودند و هدیه برایشان از جذابیتی خاص برخوردار بود در کمال ناباوری با فردی بدون هیچ گونه شهرتی ازدواج کرد.

این ازدواج عجیب در سال 86 دقیقا در روزهایی که اسم هدیه تهرانی در دهان تمام سینماگران مطرح می چرخید و توانمدی های او به خوبی دیده شده بود صورت گرفت

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی در آن سال 35 ساله بود و همسرش هومن بهمنش 27 سال بیشتر از عمرش نگذشته بود.

ازدواج عجیب و انتخاب هدیه تهرانی بسیاری را شوکه کرد.

این ازدواج بسیار ساده و در سکوت خبری برگزار شد و شاید در آن سالها خیلی این موضوع بخاطر نبود فضای مجازی سروصدایی برپا نکرد

هدیه تهرانی بازیگر معروف

هومن بهمنش با 27 سال سن توانسته بود با سوپراستار بزرگ ایران بعد از انقلاب ازدواج کند و این برای او بسیارافخار محسوب می شد.

شغل اصلی هومن بهمنش

هومن بهمنش مدیر فیلمبرداری بود و در جامعه هنری کسی او را به خوبی نمی شناخت.

اما این ازدواج خاص و یکهویی بیشتر از یکسال دوام نیاورد و به طلاق ختم شد.

هدیه تهرانی هیچ گاه حاضر نشد درباره علت طلاقش از همسرش صحبتی را به میان آورد، اما گمانه زنی های زیادی راجب این جدایی وجود داشت.

مهمترین این حدس و گمان ها وجود اختلاف طبقانی و اختلاف سن این زوج بود که می توانست دلایل خوبی برای عدم ناسازگاری آنها باشد.

سالها بعد خبرها از گوشه و کنار رسید که هومن بهمنش ازدواج مجدد کرد.اما هدیه تهرانی تاکنون مجرد است و تن به ازدواج مجدد نداده است.

مرگ هدیه تهرانی واقعیت داشت؟

هدیه تهرانی در سال 74 تصادف بسیار بدی کرد و و بعد از آسیب شدید به کما رفت.بعد از به هوش آمدن او کادر پزشکی اعلام کردند که برای دقایقی مرده بوده و دوباره زنده شده است.این تصادف آنقدر سنگین بود منجر شد هدیه تهرانی ماهها بستری باشد و از عرصه هنر دور بماند.

ماجرای بازداشت هدیه تهرانی

هدیه تهرانی یکی از فعالان حقوق حیوانات و محیط زیست است.این سوپراستار ایرانی در 13 فروردین 1395 بدلیل شرکت کردن در تجمع برای حمایت از حقوق حیوانات به مدت چند ساعت بازداشت و به سرعت آزاد شد.